רצח נוראי מזעזע את העיר ניו יורק: חואן אלונסו, גבר בן 50 משכונת הברונקס, נמצא על ידי השותף שלו לדירה עומד עם מצ'טה בידו מעל גופת גבר שהכיר באפליקציית ההיכרויות גריינדר. על פי הדיווח ברשת פוקס, אלונסו לבש חזייה ותחתוני נשים, ואילו הקורבן שכב ערום על הרצפה כשפניו מטה ועל גופו דקירות וחתכים קשים רבים. 

כוחות משטרה שהגיעו למקום עצרו את אלונסו, והוא עומד כעת בפני אישומים ברצח ואחזקה פלילית של נשק. שמו של הקורבן טרם פורסם ובמשטרה בודקים האם ויכוח שפרץ בין השניים בנוגע לאופי האקט המיני החריף והוביל לרצח. נכון לרגע זה, לא ידוע אם השניים נפגשו פעמים נוספות בעבר. 

גריינדר (צילום: Vladimka production, Shutterstock)
גריינדר | צילום: Vladimka production, Shutterstock

"הוא היה חתוך כולו, כמו חתיכות קצוצות על הרצפה", סיפר לדיילי ניוז מפקח הבניין בו התגורר אלונסו, ג'ון גונזלס, "שאלתי את אלונסו מה קרה בזמן שהכניסו אותו לניידת והוא אמר שהוא ניסה להגן על עצמו, שהוא ישן ואז התעורר שמישהו מעליו וניסה לאנוס אותו. הוא היה מחוץ לסיטואציה". 

"הוא היה בחור טוב ונהג לצאת להרבה דייטים. תמיד היה לו חבר חדש'", הוסיף גונזלס, "דיברנו הרבה והוא תמיד היה רגוע, הוא לא נראה כמו מישהו שיכול לעשות דבר כזה". בית המשפט בברונקס עיכב את העמדתו לדין של אלונסו, על מנת שתתבצע הערכת מצב פסיכיאטרית מלאה של החשוד. 

מוקדם יותר השנה, ניו יורקר נוסף הוחזק באקדח ע"י שודד שצד אותו בגריינדר. בינואר, המשטרה האשימה גבר ממישגן לאחר שהשתמש בגריינדר כדי לפתות את קורבנו לאזור מרוחק ושם הוא רצח אותו.