תדרייה פלולן, עוזרת הוראה בת 52 מטקסס, נידונה ל-14 שנות מאסר לאחר שהורשעה בהתעללות מינית בתלמיד נכה בן 16, שהיה בתהליכי יציאה מהארון. על פי הדיווחים, פלולן קיימה יחסי מין עם הקורבן בארבע הזדמנויות שונות, זאת כדי "לשכנע אותו שהוא לא אוהב בנים". המורה המתעללת נעצרה בשנת 2019, אחרי שסבתו של הנער נחשפה לשיחת טקסט בוטה שנערכה בין המורה לקורבן. בהודעות שנמצאו בטלפון של הנער, התייחסה המורה לתלמיד בתור "המאהב הסודי" שלה. 

פלולן והתלמיד נפגשו לראשונה בבית הספר התיכון "וורת'ינג" בטקסס, שם הוא לומד בתוכנית חינוך מיוחד. לצד זאת, השניים היו פוקדים את אותה הכנסייה, כך שפלולן הכירה היטב את משפחתו של הנער. על פי הדיווחים, הקורבן סיפר לחוקרים שהחל לבקר בביתה של המורה, לאחר שזו ביקשה ממנו לסייע לה במשימות שונות ולעיתים אף סבתו הייתה מקפיצה אותו אליה לפני שעות הלימודים. 

בעדותו סיפר הנער כי המורה המתעללת אמרה לו מספר פעמים שהוא לא חייב להיות הומו, לפני שקיימו יחסי מין בארבע הזדמנויות שונות, כל פעם במקום אחר: בבית של הנער, בבית של המורה, בחניון ובמחסן בית הספר. בנוסף, המורה דרשה מהקורבן לכנות אותה "מאמא". 

דודתו של הקורבן אישרה לחדשות ABC13 כי הצעיר היה בתהליך יציאה מהארון וטענה כי המורה ניצלה את חולשתו. "הוא אוהב בנים וסיפר את זה לנו", היא אמרה. "היא אמרה למשפחה שעשתה את זה כדי לשכנע אותו שהוא לא נמשך לגברים". 

תדרייה פלולן (צילום: HISD POLICE)
תדרייה פלולן | צילום: HISD POLICE