מנחת הטלוויזיה הלא סמיר הגישה מונולוג, כפי שהיא מגישה מדי יום, בנושאים פוליטיים חברתיים ומדיניים. הפעם החליטה סמיר להתרכז דווקא בהומואים, והכריזה שלדעתה, לא רק שצריך להוציאם להורג, אלא שכדאי גם לדון כיצד עושים זאת. "אם מצאתם גבר בפעילות הומוסקסואלית, צריך להרוג את האקטיבי והפסיבי גם יחד", אמרה בהתייחסות לעונש הקל יותר שנוטים לתת לצד האקטיבי, בחלק מהמקומות, "אל תתחילו לשאול 'אתה האקטיבי או הפסיבי?', פשוט תהרגו את שניהם".

היא ממשיכה לספר שלמרות שיש קונצנזוס בקרב שופטי הדת שדינם מוות, יש פולמוס בנוגע לדרך הראויה להוציאם להורג. "תלמידיו של הנביא מוחמד הסכימו פה אחד כי יש להרוג הומואים, אך הם היו חלוקים בנוגע לשיטת ההריגה".

"יש אומרים שצריך להעלות על המוקד, אחרים אומרים שצריך להשליכם ממקום גבוה ולסקול באבנים. יחד עם זאת מוסיפים אחרים, יש רק לסקול למוות באבנים", היא מסבירה.

סמיר ממשיכה להשתלח ומוסיפה שכדאי גם להעניש לסביות באופן זהה, למרות שעוד לא הוציאו להורג נשים על יחסים לסביים. "חלק אומרים 'אני לא הומו, אני גיי', הם רוצים שזה ישמע נחמד. לא! אתה הומו, סדומאי ולסבית".

התכנית שודרה בערוץ הלווין המוסלמי אלווטאן TV, המקושר לחלקים היותר קיצוניים בתנועת האחים המוסלמים. מאחר שהוא משודר באינטרנט, ובסיס הפצתו באיסטנבול, קשה לרשויות השונות בעולם הערבי ומחוץ לו לפקח על התכנים, המסיתים לעיתים, המופצים בו.