ג’מה ווטס הודתה בכל האישומים העומדים נגדה עוד בסוף חודש נובמבר האחרון. לפני מספר ימים קבע בית המשפט של מחוז ווינצ’סטר, אנגליה, כי על ווטס להעביר שמונה שנות מאסר בפועל, ושמה יירשם ברשימת עברייני המין ולא ימחה משם כל חייה. הסיפור ששמע בית המשפט בווינצ’סטר היה מזעזע למדי; ווטסון הצעירה עשתה שימוש בבגדי גברים, כובע בייסבול וברשתות החברתיות, כדי לאפשר לה להטעות נערות צעירות, לפתות אותן למערכת יחסים איתה, ואז לתקוף אותן מינית.

ווטס נהגה להתחזות לנער צעיר בשם "ג’ייק ווטון" בפייסבוק, סנאפצ’ט ואינסטגרם. אלו אכן היו תמונותיה, אך היא הופיעה בהן בלבוש נערי, עם שיערה אסוף מתחת לכובע. היא הובילה, כך לפי החקירה, 50 קטינות להאמין שמתפתח ביניהן קשר, כלומר בינן לבין הקטין הבדוי "ג’ייק ווטון". התרמית שלה אף הביאה אותה לבקר בבית המשפחה של כמה מאותן נערות שנתנו בה אמון.

החקירה נגד ווטס החלה עם עדותה של נערה בת 14, שסיפרה במרפאה כי הותקפה מינית בידי החבר המבוגר יותר שלה, ג’ייק ווטון. החקירה התקדמה במהירות, וזהותו האמיתית של התוקף נחשפה. ווטס הואשמה לבסוף בפיתוי קורבנותיה ובתקיפה מינית.

>> 15 הרגעים שעשו לקהילה הגאה את העשור

>> 14 אירועים שהרסו לקהילה הגאה את העשור

>> "עד לפני חודש תמיד עשיתי סקס תחת השפעת סמים"

האחראית על צוות הנעדרים והמשועבדים במשטרת המפשייר, ניקולה בנסון, מסרה לתקשורת: "אני מרוצה שווטס קיבלה עונש מאסר, ורוצה לציין לשבח את האומץ של הבנות ומשפחותיהן להיחשף, ולגרום למשפט הזה להתרחש. אני רוצה שהם ידעו שאין להן כל אשמה בדבר, ומקווה שכעת יוכלו להתקדם הלאה בחייהן, ולהתרחק ממסכת הייסורים הזו".