בשבוע שעבר, נרצח צעיר הומו ממישיגן בשם קווין בייקון, וימים ספורים אחר כך ספד לו השחקן בעל אותו השםבן ה-25 מסוורץ קריק נרצח, לפי הראיות, בידי גבר מבוגר שהכיר בגריינדר בערב חג המולד. "הבוקר חשבתי על המשפחה והחברים של אדם צעיר בשם קווין בייקון, והסיבות מובנות מאליהן", כותב הכוכב בן ה-61 בפוסט אינסטגרם בליווי תמונתו של הקורבן.

"חייו נלקחו ממנו מוקדם מדי. הוא אהב לעצב שיער. אני בטוח שהוא היה עושה עבודה טובה בבלגן שיש לי על הראש. נוחל על משכבך בשלום ק.ב.".

View this post on Instagram

For obvious reasons I’m thinking this morning about the friends and Family of this young person Kevin Bacon. His life was taken from him much too soon. His love was hair dressing. I bet he would have done a great job on this mess on my head. RIP KB

A post shared by Kevin Bacon (@kevinbacon) on

אבי הנרצח, קארל בייקון, סיפר לחדשות המקומיות שקיבל לא מעט הערות משועשעות על השם שבחר לבנו. רציתי את אותם ראשי תיבות [כמו שלי], אבל לא רציתי קארל הבן’, וזה היה הגיוני. קווין בייקון השני לא היה מפורסם אז כמו שהוא היום".

אולם קווין בייקון לא היה הסלב היחיד שניחם את האבלים. היוטיובר ואושיית האיפור גפרי סטאר תרם 20,000$ לקמפיין מימון ההמונים, שנפתח לשם מימון לוויתו של בייקון. "זה שובר אותי לשמוע על פטירתו של מישהו ממישיגן שחיי את חייו ללא פחד, ונלקח מאיתנו מוקדם מדי", צייץ סטאר, "אנא עזרו למשפחתו בזמנים קשים אלו".

קווין בייקון
קווין בייקון (מימין) ומארק לוטנסקי | צילום: AnnPierret, twitter

מישל מאירס, חברו הקרוב ושותפו לחדר של בייקון המנוח, אמר לחדשות המקומיות שבייקון יצא לפגוש גבר בערב חג המולד. משפחתו קראה למשטרה כשלא הגיע לארוחת הבוקר ביום למחרת. מכוניתו של בייקון נמצאה בחניון הרחק מביתו, ובה הטלפון, הארנק ותיק עם בגדים. גופתו נמצאה לבסוף רק חמישה ימים מאוחר יותר, בדירתו של אדם בשם מארק לטונסקי.

>> 15 הרגעים שעשו לקהילה הגאה את העשור

>> לסביות משתפות: 26 טיפים לסקס טוב יותר

>> "עד לפני חודש תמיד עשיתי סקס תחת השפעת סמים"

נגד לטונסקי בן ה-50 הוגש כתב אישום על רצח והשחתת גופה. המשטרה איתרה אותו בעקבות סרטון שצולם בידי אזרחים. כעת הוא נתון במעצר ללא ערבות, ומחכה למשפטו שיחל מחר (8 בינואר). אם ימצא אשם בשני הסעיפים, הוא צפוי למאסר עולם.

View this post on Instagram

A post shared by Kevin Bacon (@kevinbacon) on