גראמי, כריס בראון (צילום: Gettyimages IL, getty images)
לא אוהב הומואים. כריס בראון | צילום: Gettyimages IL, getty images

יציאתו מהארון של פרנק אושן לא עשתה טוב לכוכב ההיפ הופ הבעייתי כריס בראון. כשנשאל על ידי צלמי הפפראצי מה דעתו על היציאה מהארון של כוכב ההיפ הופה העולה, פרנק אושן, ענה הילד הרע של ההיפ הופ האמריקני "man, no homo", כביטוי סלנג הדוחה הומוסקסואליות על כל צורותיה.

זאת לאחר שבראון הכחיש כי בקיץ האחרון התבטא נגד הקהילה הגאה בהופעה בלאס וגאס.

זכה לתמיכה מביונסה וג'י.זי

אושן יצא מהארון החודש במכתב פתוח בטאמבלר שלו, ובו סיפר כי כשהיה בן 19 התאהב נואשות בבחור, שסירב להודות כי גם הוא היה מאוהב בו. נראה כי הודאתו זו הייתה בזמן הנכון, שכן בימים שלאחר מכן, סיבוב ההופעות בן החודש של הזמר הצעיר נמכר במלואו, והוא צפוי להופיע בתכנית הלייט נייט של ג'ימי פאלון.

אין תמונה
פרנק אושן. ביונסה כתבה לו שיר תמיכה

מאז יצא מהארון, זכה אושן לתמיכה חסרת תקדים בעולם המוזיקה השחורה באר"ה. הכוכבת ביונסה, שנעזרה בכישרונו של אושן לשיריה, פרסמה שיר מיוחד בבלוג הפרטי שלה, לרגל מעשהו מעורר ההשראה של אושן. תמיכתה של ביונסה באושן מגיעה ימים לאחר שגם בן זוגה, ג'י זי הביע תמיכתו באושן במכתב ארוך באתר הרשמי שלו.

לא רק משפחת ג'י.זי התייצבה לצדו של אושן. עד אמירתו ההומופובית של בראון, עולם המוזיקה השחורה נראה היה גיי פרנדלי מתמיד. כוכב ההיפ הופ ראסל סיימון הביע גם תמיכתו. "אני נרגש מאד מהאומץ והכנות של פאלון", כתב סיימון. "החלטתך לצאת מהארון בפומבי ולחשוף את נטייתך המינית נותנת תקווה לצעירים רבים, שעדיין מבולבלים וחוששים".

כמו כן, חבר טיילר דה קריאייטר, מנהיג הקולקטיב- Odd Future, קבוצה שבעבר נחדשה בהומופוביה בשל שירים של חלק מחבריה, פרסם הצהרת תמיכה באושן וכך גם חברים נוספים בקולקטיב.

אלבומו המצופה מאוד של אושן יצא החודש לחנויות.

>> צפו:: הרפאר מורס מנשק גבר בקליפ חדש