בסוף חודש הגאווה חברת העוגיות הפופולריות אוראו פרסמה חלוקה של מהדורה מיוחדת שנקראת Pronouns Packs. במהדורה המוגבלת כתוב על החבילות המסר:  גאה לחלוק את כינוי הגוף שלך”"היי/ה. באנגלית כמובן הפניה בגוף ראשון או שני אינה ממוגדרת, אלא רק בכינוי הגוף "היא/הוא", כך שאוראו מעודדת אנשים מהקהילה הטרנסג’נדרית לחלוק עם הסביבה שלהם את המגדר המועדף כשמתייחסים אליהם, גם אם בשיחה זה לא ברור מיידית. האריזות יצאו בצבעים תכלת ורדרד ולבן, צבעי הדגל הטרנסי.

בהודעה שהוציאו אוראו לטוויטר נכתב שהמהדורה נוצרה בשיתוף עם ה-NCTE, ראשי תיבות למרכז הלאומי לשוויון טרנסג’נדרי. אנשים הגיבו באופן חיובי לפניה של אוראו לקהל הטרנסג’נדרי והעצמת הנראות של הקהילה, אבל כמובן שבאו מבקרים שמרנים אנטי-להט"בים וטענו שהקמפיין עושה אינדוקטרינציה (תהליך של הנחלת דעות) לילדים שלהם.


אבל קצת לתוך הטקסט, נמצא הטיעון שהוציא להם את כל הרוח מהמפרשים. "ה-NCTE היא המועצה הלאומית של מורים לספרות", כתבה ג’וי פולמן באתר הימני "דה פדרליסט", ולמרות שפירוש השם נכון, היא טעתה בזיהוי הארגון וחשבה שאלה מורים לספרות שיזמו את הפצתן של עוגיות טרנסית. "הארגון המסיבי הזה, שמשפיע על מיליוני מורים ברחבי המדינה ועזר לנסח את לימודי היסוד, היה לאורך עשורים ועודנו שמאל קיצוני".

עד כה אין חדש תחת השמש, וההייטרז ימשיכו לכנות דברים כשמאל קיצוני מבלי שום עוגן במציאות. אבל הנה לדוגמה עוגן שמצאה פולמן במציאות: "הארגון יצא בפומבי נגד הענקת רשות למורים המחזיקים רישיון לנשק, כדי להגן על עצמם בכיתה מפני מפגעי ירי". עכשיו תשאלו את עצמכם מה דעתכם על מורים חמושים לספרות, ותשאלו את עצמכם האם אתם שמאל קיצוני.

>> "לרגע לא מתחרט שבחרתי להיות שחקן פורנו"

>> 20 המפורסמים שיצאו מהארון ב-2019 (עד כה)

>> פינת ליטוף: למי מהכוכבים הייתם עושים טובה?

>> חשיפה: המעסה המתחזה מרמת גן שאונס את הלקוחות

אחר כך המאמר מתקדם בהאשמת כל ארגוני ההשכלה הגבוה בשמאלנות. המועצה הלאומית של מורים לספרות הודיעה שהם מודעים לבלבול בין שני הארגונים, אך לא קיבלו עד כה אף תלונה בנוגע לעוגיות אוראו המדוברות.