אריק וונדרלי (26), אח מוסמך מדרום דקוטה בארצות הברית, קיבל משימה שהוא מאוד שמח לבצע - לחסן את בן הזוג שלו, רובי ורגס קורטס (31), מפקח שירותי חירום רפואיים, אבל לא היה לו מושג שרובי מתכנן לו הפתעה שהוא לא ישכח לעולם. 

בני הזוג עובדים יחד במרכז הרפואי "סנפורד" ואריק היה עסוק באותו היום במתן חיסונים לאנשי הצוות הרפואי שעובדים מקום, כדי שיהיו מוגנים יותר במהלך עבודתם, ואז הגיע תורו של רובי. רובי הפשיל את השרוול כדי לקבל את הזריקה וחשף שעל זרועו הייתה מודבקת טבעת האירוסין בעזרת סרט. בהתחלה אריק חשב כי הקונסטרוקציה נועדה לסמן לו איפה הוא אמור להזריק את החיסון, אבל אז הוא הבין מה הוא בעצם רואה.

"זאת הייתה שנה משוגעת, ואתה יודע כמה כיף לי שאתה בחיים שלי", אמר רובי לפני שהציע לאריק להינשא לו באופן רשמי. הוא כמובן ענה כן וכל החברים לעבודה שהיו מסביב הריעו והיו מופתעים לא פחות מההצעה. אריק כתב באינסטגרם כמה הופתע לקבל את ההצעה בזמן שעבד במרץ ביום משוגע כדי לחסן את אנשי הצוות: "אני כל כך שמח ובשוק. בזמן שאנחנו שוטפים את הקורונה בהיסטוריה, אני כל כך מתרגש לקראת העתיד". 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Eric Vander Lee (@ejvl)

עמוד הפייסבוק של המרכז הרפואי שיתף סרטון המתעד את הרגע המרגש ועד כה הוא זכה ליותר מ-600 אלף צפיות ואלפי שיתופים. רובי אף גילה שהחזיק בטבעת במשך שלוש שנים ורק חיכה לרגע הנכון להציע, והשניים הודיעו שיתחילו לתכנן את האירוע מיד לאחר סיום המגפה. 

את השנה האחרונה בני הזוג העבירו במלחמה נגד התפשטות המגפה וראו מקרוב את ההשפעות ההרסניות שלה בארצות הברית. הם גם חוו אובדן אישי, אחרי שסביו של אריק מת מהמחלה בגיל 86. "הוא היה הכי בריא שיש, בלי שום בעיות ופתאום הוא נעלם", סיפר אריק לרשת CNN והסביר שזו גם הסיבה שבגללה היה חשוב לו להיות חלק ממערך החיסונים. "רציתי להיות חלק מהסוף של הדבר הזה ואני לא יכול לוותר על זה. זו הזדמנות של פעם בחיים להיות חלק ממי שנותן את החיסון".

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Eric Vander Lee (@ejvl)