היסטוריה בספורט האמריקאי: שחקן נבחרת נאשוויל פרדטורס לוק פרוקופ בן ה-19 הפך לשחקן ההוקי קרח הפעיל הראשון בליגה הבכירה בארצות הברית שיצא מהארון כהומוסקסואל. 

הרכש הקנדי החדש של הקבוצה עוד לא זכה לשחק במסגרת הקבוצה, אבל הוחתם לשלוש שנים בדצמבר האחרון, יצא מהארון ברשתות החברתיות. "השנה וחצי האחרונות היו משוגעות, אבל גם נתנו לי הזדמנות למצוא את האני האמיתי שלי", כתב. "אני לא מפחד יותר להחביא את מי שאני. היום אני גאה להגיד בפומבי לכולם שאני הומו. זה היה חתיכת מסע להגיע לנקודה הזו בחיים שלי, אבל אני לא יכול להיות שמח יותר". 

פרוקופ המשיך וסיפר שחלם להפוך לשחקן הוקי מקצועי בליגת ה-NHL עוד מילדות. "אני מאמין שלחיות את החיים האותנטיים שלי יאפשרו לי להביא את כל כולי לזירה וישפרו את הסיכויים שלי להגשים את כל החלומות שלי", המשיך. "אני מקווה שעל ידי כך שאני משתף אני אוכל לעזור להראות שהומואים מתקבלים בבריכה בהוקי, ספורט שמיועד לכולם". 

נשיא המועדון שון הנרי הגיב לדברים ואמר שהארגון גאה בשחקן ויתמוך בו לחלוטין. מנכ"ל הקבוצה דיוויד פויל חיזק: "אנחנו חייבים להבטיח ששום דבר לא יעמוד בדרך להגשמת היכולות שלו. האומץ שלו הוא השראה לכולם ולקהילה הגאה בנאשוויל. 

היציאה מהארון של פרוקופ מגיעה חודש אחרי שקארל נסיב הפך לשחקן הפוטבול הראשון בליגה הבכירה שיצא מהארון. ביחד הם שברו עוד לבנה בחומה המאצ'ואיסטית של הספורט האמריקאי, שמתחיל להיפתח צעד אחר צעד לכולם.