אל תתנו לתמונה של סטפן ר' (41) להטעות אתכם, משום שהמורה החביב הזה למתמטיקה וכימיה מברלין נעצר בחשד לפשע מזעזע - רצח וקניבליזם. את הקורבן, סטפן טרוגיש (44), הכיר המורה ככל הנראה דרך אפליקציית ההכרויות והסטוצים גריינדר. המורה פיתה את טרוגיש להגיע לביתו ב-5 בספטמבר, ומאז נעלמו עקבותיו של הקורבן. 

שותפיו לדירה של טרוגיש הבחינו בהיעדרו ודיווחו על כך למשטרה, שיצאה למבצע חיפושים נרחב, בליווי כלבים משטרתיים. במהלך החיפושים מצאו הכלבים עצמות אדם אנושיות בפארק ציבורי, ואלה הובילו את כוחות הביטחון לדירתו של המורה. כשהגיעו, נדהמו ממה שמצאו - מסור עליו דם אנושי, מקפיא ריק וכימיקלים "המתאימים להמסת רקמה אנושית". 

על פי הדיווח של Berliner Morgenpost, בדירה נמצאו עקבות דמו של הקורבן ועצמות נוספות, אשר עברו בדיקות פליליות ונמצאו תואמות לאלו שנמצאו בפארק. החוקרים מצאו גם התכתבויות בין השניים, בהן שכנע המורה את טרוגיש להגיע אליו בשעת לילה מאוחרת. 

סטפן טרוגיש
סטפן טרוגיש

חיפוש מעמיק יותר בהיסטוריית הגלישה של החשוד הציגה מחזה אימים, שלא היה מבייש את דמותו של חניבעל לקטר. המורה למתמטיקה לא טרח להסתיר את סקרנותו בקניבליזם והיה פעיל בפורומים העוסקים בנושא. באחד מהם הוא אף ענה לשאלות הגולשים, שתהו האם ניתן לשרוד קטיעה של איבר המין: "מניסיוני, יש אנשים שרוצים שיקטעו להם את איבר המין, כדי להרגיש כמו נשים או לחוות עונג מזוכיסטי", ענה. 

"בגלל העצמות נטולות הבשר וראיות אחרות, אנו חושדים שטרוגיש הוא קורבן של קניבל", מסרה המשטרה בהודעה לכלי התקשורת, ואילו הפרקליטות צייצה בשבוע שעבר בטוויטר כי "יחידת הרצח של משטרת ברלין ומשרד הפרקליטות חוקרים במהירות האפשרית רצח בעל פן מיני עם רקע קניבליסטי". 

למרבה הזעזוע, זה לא המקרה הראשון בו קניבל מוצא טרף באפליקציית ההיכרויות. בשנה שעברה, בערב חג המולד, רצח מארק לטונסקי את מעצב השיער קווין בייקון, אחרי שהשניים הכירו בגריינדר. הרוצח נמצא לא כשיר לעמוד לדין מטעמים פסיכולוגיים והועבר למוסד פסיכיאטרי. 

הרצח של טרוגיש עורר בגרמניה השוואות לפרשייה הנוראית של הקניבל הגרמני ארמין מייווס, שטען כי רצח ואכל את ברנד יורגן ברנדס בשנת 2001, בהסכמתו המלאה. ככל הנראה, מייווס והקורבן ביצעו ניסיון כושל לאכול את איבר מינו של הקורבן. לאחר מכן מייווס רצח אותו והמשיך לאכול כמות גדולה מבשרו. בשל מעשיו, מייווס נודע בכינוי "הקניבל מרוטנבורג".