הכומר פיליפ קלמנטס שימש שנים רבות כאב-קהילה בעיר קנט, אנגליה. הוא פרש מתפקידו בכנסיה, יצא מהארון, ותוך זמן לא רב הכיר את פלורין מרין, צעיר רומני אותו פגש בגריינדר באפריל 2017. לטענת הזוג, פלורין מרין היה אז בן 24, ועבד כדוגמן, שתי עובדות שלא אומתו מעולם. בכל זאת איחלו הצהובונים הבריטים מזל טוב לזוג הטרי, ואף הזמינו אותם פעם נוספת לתכנית של ג’רמי קייל, תכנית אירוח ממיטב המסורת של חפירת לכלוך, שמעמתת ומנסה לגשר, אולי, על סכסוכים בנושאי זוגיות, מערכות יחסים, סקס, סמים אלכוהול ועבריינות קלה.

בהופעתם באותה תכנית עברו השניים על הדרמה שהתחוללה, בידיו של מרין כמובן, במהלך חתונתם, וסיפרו לקהל של אחת מתכניות הבוקר הנצפות ביותר בטלוויזיה הבריטית, שהם פותרים את הבעיות שלהם ברוגע, ושהם מנהלים זוגיות (פתוחה) בביתם המשותף בבוקרשט.

קלמנטס מת בנסיבות מצערות, מאחר ומצבו התדרדר בזמן מגפת הקורונה, הוא נותר לבדו בבית החולים, ובהלוויה שנערכה בכנסיה בבוקרשט השתתפו רק מעט אנשים. "אנשים חשבו שאבכה, אני אלמן עם כובע שחור גדול, אבל לא. בכיתי במשך יומיים, אבל זה מספיק. פיליפ לא היה רוצה בזה, הוא תמיד רצה שאנשים יהיו שמחים לא משנה מה קורה", מספר פלורין לצהובון מייל אונליין.

באותה הכתבה הובאה גם תגובתו של אחיו המנוכר של פיליפ, אנתוני קלמנטס. "פלורין הוא 'גולד דיגר', שרק רצה לשדוד את אחי מכספו מהרגע שהם נפגשו. עכשיו הוא קיבל מה שרצה... מה שקרה מדבר בעד עצמו. פלורין פדה את הכסף והפיק לעצמו הרבה טוב מאחי".

אנתוני מתכוון לנכסים שהשאיר אחרי קלמנטס המנוח למרין, נכס בבוקרשט בשווי 100,000 פאונד, וכספי פנסיה וביטוח חיים בשווי 150,000 פאונד נוספים, סה"כ כמיליון שקל בנכסים ובממון.

האח ממשיך, "היינו אמורים לרשת את הנכסים של פיליפ אבל הכל הלך לפלורין. וזה לא על הכסף כי הייתי מעדיף שאחי היה בחיים. מה שמכעיס אותנו זז היחס שקיבל מבעלו". תשובתו של מרין לתגובת המשפחה היא שהוא אהב את פיליפ, וגם, "זו אינה אשמתי שהוא השאיר אותי עם הכסף הזה".