>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

בראד וג'יין פיט (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
בראד וג'יין פיט | צילום: אימג'בנק/GettyImages
לראשונה מאז אמו תקפה את נשיא ארצות הברית, ברק אובמה, כיוון שהביע את תמיכתו בנישואים בין בני אותו מין, מתייחס כוכב העל בראד פיט לדברים. "אני אוהב את אמי, אך לא מסכים איתה", אמר. "נישואים בין בני אותו מין הם דבר מתבקש, צודק ובלתי נמנע", אמר פיט בראיון לסאנדיי טלגרף הבריטי. "הדור הבא מבין את זה, וזה רק עניין של זמן לפני שיהפוך למציאות".

פיט התראיין לכבוד הקרנת טרום-בכורה בלונדון של הסרט החדש בכיכובו, "הורג אותם ברכות".

לפני כחודשיים כתבה ג'יין פיט מכתב שפורסם בעיתון ספינגפילד ניוז-לידר, המתפרסם במדינת מיזורי, בו קראה לציבור להצביע למועמד הרפובליקני לנשיאות ארצות הברית, מיט רומני.

"כל נוצרי שלא הולך להצביע, מצביע למעשה ליריבו של רומני, ברק חוסיין אובמה – אדם שישב שנים בכנסייתו של ג'רמיה רייט, לא קיים טקס רשמי לציון יום התפילה הלאומי וליברל שתומך בהריגת תינוקות שטרם נולדו ובנישואי הומוסקסואלים", כתבה פיט.

אנג'לינה זועמת: "זה לא עוד סתם נושא בשבילה – היא ביסקסואלית גאה"

באשר לחשש של רבים בארצות הברית מהשתייכותו של רומני לזרם המורמוני של הנצרות, כתבה פיט: "על כל נוצרי להשקיע זמן רב בתפילה לאלוהים לפני שהוא מסרב להצביע לאיש משפחה בעל מוסר גבוה, ניסיון בעסקים, המתנגד להפלות ומחזיק בעמדה הנוצרית המתנגדת להומוסקסואליות".

המגזין האמריקני סטאר דיווח לאחר מכן כי ארוסתו של פיט, השחקנית אנג'לינה ג'ולי, נסערת מאוד נוכח המכתב שפרסמה חמותה לעתיד, ודרשה מארוסה "לחנך" את אמו.

"היא מזועזעת", אמר מקור המקורב לשחקנית. "זה לא עוד סתם נושא בשביל אנג'לינה. היא ביסקסואלית גאה, והיא לא יכולה להישאר שוות נפש אל מול הדברים שג'יין כתבה".

לדבריו של המקור, עד כה נמנעה ג'יין מלהביע את דעותיה בפני כלתה לעתיד, כיוון שלא רצתה ליצור מתיחות בינה לבין אם נכדיה. "היא לא חשבה שמכתב לעיתון מקומי יעשה כזה רעש ויזכה לפרסום כה נרחב".

"אם בראד לא 'יחנך' את אמו, אנג'לינה תעשה זאת – ואז יהיה פיצוץ"

הזוג הלוהט בראנג'לינה הצהיר לא מכבר כי הוא מסרב להינשא כל עוד הומואים ולסביות בארצות הברית אינם יכולים לעשות זאת. השניים הרשו לעצמם להתארס לאור העובדה שיותר ויותר מדינות בארצות הברית חוקקו חוקים לשוויון בנישואים, אולם החתונה עצמה תתקיים כנראה רק לאחר שניצחונו של אובמה יובטח.

"אנג'לינה כבר אמרה לבראד שהוא חייב לדבר עם אמא שלו ו'לחנך' אותה מה זה אומר להיות אמא של סלב מהוליווד", אמר המקור. "היא לא יכולה ככה לצאת נגד הבן שלה וארוסתו, שהם תומכים מוצהרים של אובמה, שאפילו נפגשו איתו בבית הלבן".

הגורם הוסיף: "בראד הוא ילד טוב של אמא, אז הוא מנסה להרגיע את אנג'לינה ולשכנע אותה שלא תיקח את זה יותר מדי ברצינות. אבל בשביל אנג'לינה זה מעבר לפוליטיקה – היא בעצמה אמרה לא פעם ולא פעמיים שהיא ביסקסואלית גאה. אם בראד לא 'יחנך' את אמו, אנג'לינה תעשה זאת – ואז יהיה פיצוץ". 

בתוך כך, מי שיוצא להגנתה של ג'יין הוא בנה הצעיר, דאג פיט. "אני חושב שבכל העולם הורים וילדים מסכימים שלא להסכים", אמר דאג בראיון לטודיי שואו של רשת אן.בי.סי. "אז למה שהמשפחה שלנו תהיה שונה?".

>> איומים על חיי אמו של בראד פיט בעקבות דבריה נגד נישואים גאים