אף פעם לא חשבנו שפרסומת לעוגיה תגרום לנו להזיל דמעה, אבל אז הגיע הקמפיין החדש של אוראו שהצליח לעשות בדיוק את זה. לכבוד חודש ההיסטוריה של קהילת הלהט"בק שחל בחודש אוקטובר, יצרה אוראו סרט קצר וסופר מרגש, המספר את סיפורה של ג'ן, אישה צעירה שמגיעה לבית הוריה לראשונה עם בת זוגה איימי, מה שמזכה אותה בלא מעט מבטים מההורים. 

הסרט, "Proud Parent" (הורה גאה), נוצר בשיתוף פעולה עם PFLAG National (ארגון המשפחה ובעלי הברית של קהילת הלהט"בק הגדול והוותיק בארה"ב), על מנת לקדם את החשיבות והתרומה של בעלי הברית ושותפי הדרך של הקהילה הגאה למען יצירת עולם טוב יותר.

הסרט מציג את סיפור האהבה בין ג'ן לאיימי ובוחן את קשרי המשפחה, האתגרים, המבוכה והקשיים שעולים בהבאת בן זוג לראשונה הביתה. כמו כל זוג, גם כאן יש אי נוחות במפגש הראשוני, אבל לעיתים המשימה הפשוטה הזו הופכת למורכבת יותר כשמדובר בזוגות להט"בים. על פניו, ההורים של ג'ן אוהבים את הבת שלהם, אבל לא בטוח עד כמה הם מקבלים ושלמים עם הזוגיות החדשה שלה, זאת כמובן, עד הסיום המפתיע והמרגש, שנחתם במשפט "עולם אוהב מתחיל בבית אוהב". אוראו מסרה בהודעה לעיתונות ש"הסרט מדגיש את החשיבות האמיתית של אהבה משפחתית, תמיכה ואישור".

בנוסף לסרט, אוראו יצאה בקמפיין ברשתות החברתיות, בו היא מעניקה 10,000 חבילות עוגיות במהדורה מוגבלת, שאינן זמינות בחנויות. העוגיות נוצרו בהשראת דגל הגאווה ומגיעות עם שבעה מילוי קרם בצבעים שונים. כדי לזכות בהזדמנות לקבל את החבילה המיוחדת, יש לפרסם תמונה המביעה את המשמעות של בעלות ברית ושותפות באינסטגרם או בטוויטר, לתייג את אוראו ולהשתמש בהאשטאגים Giveaway ו-Proud Parent.

מטרת הקמפיין היא להעצים ולהעניק השראה להורים, משפחות ובעלי ברית לצאת בתמיכה ציבורית נרעשת, וזאת משום שבכל פעם שהורה תומך בילד שלו, הוא מעורר השראה לאחרים לעשות את אותו דבר - מה שהופך את העולם למקום מקבל, מכיל, מאשר ובעל חמלה. התאהבנו.