>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

ג'ניפר לופז (צילום: Michael Buckner, GettyImages IL)
לא מפחדת. ג'ניפר לופז | צילום: Michael Buckner, GettyImages IL

ההומופובים בארצות הברית ממשיכים בניסיונותיהם להדיר את קהילת הלהט"ב מהמרקע: ארגון נוצרי-שמרני העונה לשם "מיליון אמהות" תקפו את רשת אן.בי.סי על שהחליטה לאשר את הפיילוט לסדרת הדרמה הלסבית החדשה "The Fosters" שיצרה כוכבת העל ג'ניפר לופז. "באן.בי.סי יצאו מדעתם", הודיעו בארגון.

הדרמה החדשה של ג'יי-לו תתמקד בזוג לסביות, האחת קצינת משטרה והשנייה מורה בבית ספר פרטי. לשתיים שלושה ילדים, האחד הוא בנה הביולוגי של אחת מהן, והשניים מאומצים.

כעת, לאחר שבאן.בי.סי אישרו את הפיילוט לשידור בערוץ המשפחה של הרשת, בארגון ההומופובי מנסים לשכנע מפרסמים להחרים את הרשת.

"ערוץ המשפחה של אן.בי.סי הוא הכל חוץ מערוץ ידידותי לערכי המשפחה"

בארגון פרסמו הודעה רווית הומופוביה בגנות רשת אן.בי.סי. "משפחות רבות כבר גילו כי ערוץ המשפחה של אן.בי.סי הוא הכל חוץ מערוץ ידידותי לערכי המשפחה", כתב הארגון בהודעתו. "כיוון ששם הערוץ סותר את הערכים המשודרים בו, מצאנו לנכון להזהיר את הציבור מלהמשיך לצפות בערוץ זה.

"עלינו לעצור את הרכבת לפני שתתחיל לדהור. הוליווד ממשיכה לדחוף את האג'נדה לפיה יש לקבל הומוסקסואליות, כאשר כתבי הקודש מבהירים כי מדובר בחטא. כנוצרים, התנ"ך גם אומר כי עלינו לדבר נגד חטאים. אם נמשיך לשתוק, נבצע חטא בעצמנו".

בארגון, שרחוק מלהכיל מיליון אמהות, מתיימרים לפעול למען "ערכי המשפחה" ונגד "עידוד" של הומוסקסואליות. לפני כחצי שנה נכשל הארגון בניסיונתיו ללחוץ על רשת חנויות Toys 'R' Us להסיר מהמדפים את הגיליונות של הקומיקס "ארצ'י" בהן קווין קלר נישא לבן זוגו קליי.

בארגון גם נכשלו בניסיונם ללחוץ על רשת החנויות האמריקנית ג'יי.סי פני להדיח את אלן דג'נרס מתפקיד הפרנזטורית, כיוון שהיא לסבית.

>> אייקונים ללסבית המודרנית

>> איך לסביות מתחתנות?