החיים של ג'ו אקזוטיק (58), כוכב סדרת הלהיט של נטפליקס "טייגר קינג", לא כל כך מוצלחים בתקופה האחרונה, ולא רק בגלל שהוא שוהה בבית כלא, אחרי שהורשע בהתעללות בבעלי חיים וניסיון לגרום למותה של האויבת שלו - קרול בסקין. 

עכשיו, אחרי שניסה (ונכשל) לקבל חנינה מנשיא ארצות הברית לשעבר, דונלד טראמפ, ג'ו אקזוטיק חווה משבר אישי נוסף ועומד בפני גירושים מבעלו - דילון פסאג' בן ה-24. פסאג' הצעיר הכיר את ג'ו ב-2017 דרך גריינדר והם התחתנו זמן קצר אחרי שהכירו. הם בילו יחד תשעה חודשים לפני שג'ו נעצר, אבל המשיכו לנהל את הזוגיות גם לאחר מכן. פסאג' נשאר נאמן לבעלו לאורך כל הדרך, אבל אחרי שלוש שנות נישואים, עושה רושם שהזמן הארוך בנפרד עשה את שלו. 

ג'ו אקזוטיק ובעלו דילון (צילום: יוטיוב )
ג'ו אקזוטיק ודילון פסאג' | צילום: יוטיוב

"לגבי השאלה שהציבור רוצה תשובה עליה - כן, ג'ו ואני מתגרשים", הודיע במפתיע פסאג' בעמוד האינסטגרם שלו והודה כי השניים החליטו לפרק את החבילה, אם כי הם לא מתכוונים למהר לחתום על כל המסמכים. "זו לא הייתה החלטה פשוטה, אבל ג'ו ואני מבינים שהסיטואציה הזו לא הוגנת עבור אף אחד מאיתנו. לא אני ולא הוא ציפינו לזה, אבל אנחנו נעבור את זה יום ביומו". 

פסאג' סיפר כי ג'ו והוא נמצאים בקשר טוב, למרות הכל, וכי הוא מקווה שהיחסים שלהם יישארו כך גם בעתיד. "אני אמשיך לשמור כל ג'ו בחיי ואעשה כמיטב יכולתי כדי לתמוך בו במאבק המשפטי שלו לשיפור מצבו. כמו שאמרתי בעבר - תהיו זהירים עם ההנחות שאתם מניחים על אחרים, כולם מתמודדים עם אתגרים שלעיתים אתם לא רואים. זה נכון לגבי כמו שזה נכון לגביכם". 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Dillon Passage ♌️ (@dillert_lclm)

הגרוש לעתיד הצעיר הוסיף שעמד לצידו של ג'ו לאורך כל הדרך וכי הוא ימשיך לאהוב ולתמוך בו. באותה נשימה, הוא הודה שמאז עליית הסדרה המצליחה הוא נאבק עם תשומת הלב הציבורית והתקשורתית שהגיעו יחד איתה. 

"לפני שנה עלתה טייגר קינג והחיים שלי נזרקו לעולם של תשומת לב ציבורית, משהו שהיה זר לי לחלוטין", כתב. "זה מרגיש כאילו תמיד מרחף מעלי מיקרוסקופ ענקי, וזה היה ועדיין מאוד לא נעים. אני לא מרגיש מחויב להסביר לעולם מה קורה בחיים הפרטיים שלי, למרות שג'ו פונה לרשתות החברתיות כדי להתמרמר, זאת לא הדרך הכי בריאה להתמודד עם עניינים פרטיים בין שני אנשים. לכן, אני לא מתכוון להתייחס לנושא הזה יותר מעתה ואילך". 

עורך הדין של ג'ו אקזוטיק, ג'ון פיליפס, התייחס בטוויטר לפרסום וכתב כי הם בוחנים אפשרויות שונות ביחס לגירושים בין השניים. "העולם למד להכיר את ג'ו בדמותו של 'טייגר קינג' הגדול מהחיים, אבל כעת הוא מתמודד עם הקשיים וחוסר הצדק של מערכת המשפט, ועם הדרך בה היא הורסת את כל הדברים היקרים לאדם". 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Dillon Passage ♌️ (@dillert_lclm)