המירוץ לכלא של ווידו וונדו: ריי פריי, המוכר יותר בשם הבמה שלו כמלכת הדראג ווידו וונדו, נעצר בסוף השבוע האחרון אחרי שהואשם בתקיפה חמורה של בן הזוג שלו.

על פי הפרסום של TMZ, שהצליח לשים יד על תצהיר הסיבה למעצר, פריי חזר הביתה מבילוי ביום שישי בבוקר, ועל פי עדותו של בן הזוג, הוא היה שיכור וכעס שבן הזוג ישן, למרות שהודיע לו מראש שהוא חותך הביתה. מלכת הדראג הזועמת החלה להכות נמרצות את בן הזוג, החטיפה לו אגרופים, חנקה אותו, גררה אותו על הרצפה והטיחה אותו במסגרת המיטה. לטענת בן הזוג - הוא איבד את ההכרה וכשהתעורר ראה כי הוא מדמם. 

ריי פריי (צילום: Jackson County Police)
ריי פריי | צילום: Jackson County Police

בן הזוג של פריי הצליח להימלט והגיע לבית החולים, שם הזדקק ל-14 תפרים בראשו. לאחר הגשת התלונה המשטרה הוצא צו נגד פריי ובשני הוא נתפס ונלקח למעצר. על פ הדיווח, גובה הערבות לשחרורו עומד על 50 אלף דולר וכעת היא עומדת בפני אישומים של תקיפה חמורה. 

גורמים במשטרה אומרים שפריי הכחיש חלק מההאשמות, אבל תועד בשידור חי באינסטגרם בו אמר "איזה בחור לבן ניסה אותי וקיבל מכות". פריי כיכב בעונה ה-12 של תוכנית הקאלט "המירוץ לדראג של רופול" והגיע למקום השביעי. הוא היה אמור להשתתף בעונה השישית של "אולסטארס", למרות שעכשיו עושה רושם כי הדבר לא יצא לפועל.