>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
גם רון חולדאי ועיריית תל אביב מצטרפים
ביונסה, מדונה, בן אפלק ורון חולדאי הם רק חלק ממיליונים ברחבי העולם, שיצאו (שוב) בתמיכתם בנישואים גאים. עם תחילת הדיונים ההיסטוריים בנושא בבית המשפט העליון בוושינגטון, ביום שלישי השבוע, נעתרו מפורסמים רבים לקריאת קמפיין זכויות האדם (HRC) והעלו תמונה אדומה עם הסימן "שווה" במרכזה כאות הזדהוטת במאבק הגאה. 

אם פספסתם, נסביר שהחל משבוע שעבר הלך והשתלט הלוגו האדום של קמפיין זכויות האדם HRC – Human Rights Campaign על יותר ויותר פרופילים ברשת, שמטרתו לנצל את המומנטום ולתת רוח גבית למאבק של הקהילה הגאה למען שוויון.

אין תמונה
חג שמח

"בעקבות קריאתו של נשיא ארה"ב, עמודים רשמיים רבים של פייסבוק הביעו היום הזדהות עם נישואין חד-מיניים", כתב ראש עיריית תל אביב רון חולדאי בעמוד הפייסבוק שלו שכבר בעבר התבטא בעד נישואים גאים. "ההתעוררות ברחבי העולם של נושא שוויון הזכויות בנישואין היא יוצאת מן הכלל, אנו עדים לגל ששוטף מדינות רבות המאשרות בחוק נישואין של זוגות חד-מיניים. וגם אצלנו, הגיע הזמן לפעול לשינוי שיאפשר לכל אחד לחיות על פי רצונו. זהו הפסח- מעבדות לחירות".

"הגיע הזמן, התחתנו עם מי שאתם אוהבים", כתבה ביונסה בפוסט שזכה ללמעלה מ-60,000 לייקים, והוסיפה צילום של הודעה בכתב ידה: "אם אתם אוהבים, אתם צריכים להיות מסוגלים לשים על זה טבעת" (בהתאם לשירה Single Ladies). מדונה העלתה מסר ברור בכתב ידה: "שוויון בנישואים. הגיע הזמן להתחיל במהפכה".

לצד המפורסמים הרבים, הלכו וצברו תאוצה תמונות יצירתיות רבות עם פרשנות מעניינת. ביניהן ניתן לראות וריאציה של הסדרה "דם אמיתי", באד לייט ואפילו כמה יצירות כמחווה לחג המצות.

אין תמונה
זכותכם לשים טבעת. ביונסה כותבת בפייסבוק

הקבוצה HRC העלתה ביום חמישי שעבר את הלוגו האדום החדש בעמוד הפייסבוק שלה וקראה לרבים להצטרף ולשנות את תמונת הפרופיל שלהם כדי לקדם את האג'נדה של שוויון לכולם. "ודאו שאתם לובשים אדום כתמיכה בשוויון בנישואים, והפכו את עמוד הפייסבוק שלכם לאדום גם כן", כתבה הקבוצה ליותר ממיליון חבריה בפייסבוק.

אין תמונה
ליין ה-PAPA של אליעד כהן

אין תמונה
"נישואים גאים - בואו נתחיל את המהפכה" מדונה בפייסבוק

אין תמונה
גם הסוסים מצטרפים

אין תמונה
הסדרה "דם אמיתי" בפרשנות משלה

אין תמונה
הסדרה "דם אמיתי" בפרשנות משלה

אין תמונה
הסדרה "דם אמיתי" בפרשנות משלה

אין תמונה
תמוך או שאני יורה

אין תמונה
לחובבי המצות

אין תמונה
גם באד לייט יוצאים מהארון

אין תמונה
יד ביד ולב אל לב

אין תמונה
גם אריק ובנץ מתרגשים

_OBJ

_OBJ

_OBJ

_OBJ

_OBJ