ג'ק פלאהי, שמגלם בסדרה "המדריך לרוצח" את דמותו של קונור וולש הגיי, שמר בסוד את נטייתו המינית במהלך השנים האחרונות. כעת בעקבות עלייתו של טראמפ לנשיאות ארה"ב, הוא החליט לחשוף את הכול.

>> 11 שנים אחרי: כך נראים היום כוכבי "הכי גאים שיש"

>> הכירו דרך טעות במספר: החתונה הגאה של יוסי ושי

פלאהי מגלם גבר במערכת יחסים מורכבת במיוחד עם גבר אחר, בעבר עקב אחר דוגמת כוכבים אחרים כמו ג'יימס פרנקו והתחמק בעדינות משאלות בנוגע לנטייתו המינית. פלאהי פרסם בטוויטר שהוא רוצה לתת קול לקהילה הלהט"בית, ולפיכך הוא רוצה לנצל את ההזדמנות ולהודות בכך שהוא סטרייט ותומך של הקהילה.

"סירבתי בעבר לדבר על נטייתי המינית כדי לנסות ולפרק את מושג 'הארון'. יש שהתנגדו לעמימות המינית שלי, וטענו שמה שחשוב יותר הוא שקיפות. לבסוף הבנתי שהעמדה שלי לא מועילה למאבק לשוויון. נראה לי שהקרבתי את היכולת שלי לעזור לקהילה כדי לנצח בוויכוח רטורי על מיניות. עכשיו יותר מתמיד אני רוצה להציע את התמיכה שלי בקהילה כבן ברית".

אנו מופתעים כמובן מהכנות שהפגין פלאהי בפוסט, שהתחיל בסיפור ליל הבחירות בארה"ב. פלאהי ישב עם כמה חברים לצפות בהתקדמות תוצאות הקלפיות. ככל שהתוצאות המשיכו להגיע, חבריו המשיכו לשתות יותר ויותר. הערב נגמר בכך שחבר גיי שלו החל לבכות, כשהתברר שדונאלד טראמפ יהיה נשיא ארה"ב. "הייתה לו כל זכות לפחד לעתידו", אומר פלאהי ומקדיש לו את אחד הפוסטים המרגשים והמחכימים שיצא לנו לראות.

>> "ואז אלוהים נגלה אליי בשירותים של האומן 17"

>> קשה לצפייה: כנופיה מכה באכזריות טרנסג'נדרית