טלאון וקיונטילי גופני

בדרך כלל זה תמיד נחמד לשמוע על תאומים זהים שעושים הכל ביחד, גם אם זה קצת קינקי, עד שנתקלים בסיפור של התאומים טלאון וקיונטילי (קיון) גופני, שבחרו לעשות יחד את כל הדברים הלא נכונים. טלאון וקיון הם תאומים זהים, עם הבדל אחד - טלאון הוא סטרייט וקיון הוא הומו.

השבוע שוחרר טלאון מהכלא, שם בילה את שש השנים האחרונות לאחר שהורשע בפריצות מרובות שהעסיקו את חוקרי פילדלפיה במשך חודשים. מי שהכניס את טלאון לכלא הוא אחיו התאום קיון, ששימש כתצפיתן בפריצות של אחיו, והסגיר את אחיו למשטרה אחר שנתפס. למרות שטלאון כעס בתחילה על מעשיו של אחיו, כיום הוא אומר שמבחינתו הכל שייך לעבר: "הוא פשוט נבהל וניסה לתת להם את כל מה שהוא יכול", אמר טלאון, "אני מבין עכשיו. הוא מעולם לא היה נער רחוב, בדיוק כמו שאני אף פעם לא הייתי הומו".

טלאון וקיונטילי גופני

הפריצות שהובילו בסופו של דבר למאסרו של טלאון לא היו הפעם הראשונה בה האחים שיתפו פעולה כדי לעשות כסף. בעבר היה זה דווקא קיון שהציע לאחיו הצעות מפוקפקות תמורת כסף קל. טלאון מספר כי לפני הפעילות הפלילית המשותפת שלהם, אחיו התאום קיון עבד כדוגמן ושחקן פורנו גייז בלאס וגאס. באחת הפעמים הזמין אותו קיון להצטרף אליו ולהשתתף איתו בעבודת דוגמנות בלאס וגאס.

"הגענו לווגאס, ולמחרת בבוקר הם כבר הציעו לנו הצעה מינית: אנחנו צריכים שתאוננו מול המצלמה", סיפר טלאון, "נכנסנו לחדר האמבטיה והתווכחנו. קיון אמר ששנינו צריכים את הכסף הזה ושאף אחד לא יראה את הסרט הזה, ובסוף אני הסכמתי". בהמשך הביקור בווגאס צילמו התאומים גופני סרטון סקס בשם "מארק והתאומים". למרות שהם לא קיימו יחסי מין אחד עם השני, הם שפשפו זה את חזהו של זה במהלך יחסי המין עם מארק.

טלאון וקיונטילי גופני

"העדפתי לסכן את החופש מאשר לבזות את עצמי"

"אחרי הסרט הראשון ישבתי בחדר האמבטיה במשך כ-20 דקות והכרחתי את עצמי להקיא", סיפר טלאון בבכי. הוא סיפר כי בהמשך הוא עשה רק כמה סרטי פורנו ועוד כמה צילומי סטילס למגזינים, כשהוא מאמין להבטחה של אחיו שאף אחד לא יראה את זה. "אתה יודע מתי התברר לי שזה היה שקר? כשהייתי בגלריה בפילדלפיה ואנשים התחילו לזהות אותי, לשלוף את המגזין בציבור ולבקש ממני לחתום עליו. הייתי חותם עליו ממש מהר ואומר להם להסתיר את זה. לפעמים היו ניגשים אלי כשהייתי עם החברה שלי, אז היתי אומר לה שזה סתם מישהו שאני מכיר מבי"ס או משהו כזה".

טלאון וקיונטילי גופני

אחרי כמה עבודות פורנו, טלאון התחיל לשנוא את עצמו. "זה היה הרגע שבו התחייבתי לחיי הרחוב. העדפתי לסכן את החופש שלי מאשר לבזות את עצמי בעבור כמה דולרים". עזיבתו של טלאון את עולם הפורנו הובילה אותו בסופו של דבר אל הפשע, שהתברר כמשתלם במיוחד. לדברי המשטרה טלאון "הרוויח" יותר מחצי מיליון דולר ב-18 חודשים, בהן ביצע כ-45 פריצות.

טלאון וקיונטילי גופני

כאשר אחיו קיון נאבק על כסף, טלאון הזמין אותו להצטרף אליו, לאחר שהאמין שהם יכולים להיות צמד מנצח. קיון הצטרף אל אחיו ושימש כתצפיתן בזמן הפריצות. אך כמו שטלאון שיער, השותפות הזו עלתה בחופש שלו, כאשר באחת הפריצות נתפס אחיו קיון. על מנת להציל את עצמו ממאסר ממושך הסגיר קיון את אחיו התאום למשטרה. הודאתו של קיון שימשה בסיס להרשעתו של טלאון, שנשפט לשש שנות מאסר.

"בתור גבר, הפורנו פגע בי, אבל בתור אדם, הפשע פגע בי יותר", אמר טלאון עם שחרורו מהכלא. "הרבה אנשים היו צריכים לסבול כדי שאני ארוויח. אני משתמש בכוחות שלי עכשיו לדברים חיוביים, אני מחפש גאולה".

טלאון וקיונטילי גופני

עוד ב-mako גאווה: