>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק

אין תמונה
הטייקון ובתו. "לא מאמין שהתחתנה עם אישה"
ג'יג'י צ'או, בת 33, בהחלט מרגישה סיפוק מחייה. בשנה שעברה היא סיימה את לימודי האדריכלות באוניברסיטת מנצ'סטר, וזמן לא רב לאחר מכן, נישאה בצרפת לבת זוגתה, שון איב יונג. אלא שאביה של צ'או, אחד המיליארדרים החזקים בהונג קונג, עדיין לא השלים עם המצב. בהודעה חגיגית הודיע סֶסיל צ'או סְזֶה-צונג, כי ישלם סכום עתק של חצי מיליארד דולר הונג קונגי (כרבע מיליארד שקל) לגבר שיצליח לכבוש את לבה של בתו.

"שיהיה נדיב וטוב לב"

צ'או האב הכחיש בראיון לעיתון הסיני בשפה האנגלית סאות' צ'יינה מורנינג פוסט כי בתו לסבית וכי היא התחתנה. זאת למרות שהדבר רשום שחור על גבי לבן בפרופיל הפייסבוק שלה, שם הוצגו גם תמונות ממסיבת החתונה וכן מהטקס הרשמי לאיחוד אזרחי בבניין העירייה בפריז.

אין תמונה
גם יפה וגם טובה. ג'יג'י

לאחר ההכחשה הגורפת, הודיע צ'או כי הוא מוכן לשלם 500 מיליון דולר הונג קונגי לגבר שיגרום לבתו להתאהב בה ולרצות להינשא לו. "לא אכפת לי אם הוא עני או עשיר", אמר צ'או. "אכפת לי רק שיהיה נדיב וטוב לב. ג'יג'י היא בחורה טובת לב, יפה ומוכשרת. היא מסורה להוריה ועוסקת בפעילות התנדבותית".

התערבותו של צ'או האב בחייה של בתו עומדת בסתירה מוחלטת לאופן שבו היא תיארה אותו בראיון שהעניקה לפני חמש שנים למגזין ההונג קונגי HK. באותו הראיון תיארה צ'או את אביה כמי שאינו מתערב בחייה ומעניק לה את מרחב המחייה שלה לקבל את החלטותיה שלה.

"אני רואה אותו יותר כמו חבר טוב מאשר כאבא", אמרה. "הוא לא מאלה שדוחקים בי להתחתן, הוא נותן לי לחיות את חיי".

>> אין הומואים בסין?