פנחס גולדמן בן ה-25 מתל אביב טוען שהותקף באכזריות, נאנס ונשדד באמצע הרחוב ביום ראשון בלילה (16.4), שלושה ימים אחרי שנחת בבריסל לבלות בה את חופשת הפסח. "מצאו אותי ברחוב עם פרצוף שבור, בקושי נושם", מספר גולדמן, "התעוררתי בבית החולים עם תפרים על הפנים".

"אין לי את הטלפון או את הארנק שלי ואני בקושי מתפקד", ממשיך גולדמן לפרט על מצבו מבירת בלגיה, "אני הולך לשגרירות הישראלית בקרוב כדי לפתור כמה דברים, אבל אני שונא את איך שהפנים שלי נראות. תפרים, זעזוע מוח ואף שבור. אני ממש בטראומה ובמצב רע. הסתכלתי במראה ואני לא מזהה את עצמי. הגוף חבול וכואב והפנים עם תפרים, אבל הכל יחלים בסוף. הנפש פחות, אבל גם על זה נעבוד".

"מסתבר שבגלל שאני גיי אני לא יכול להיות קורבן של אונס ותקיפה, כי ישר שואלים אותי אם אני ביקשתי את זה או אם הייתי בסקס קשוח", הוא טוען, "אז לא, הייתי ברחוב כשריסקו לי את הפנים, חיללו לי את הגוף, לקחו ממני את הפנים היפות שלי, את הכבוד העצמי, את הנפש היפה שעבדתי עליה כל כך הרבה, ועוד שאלו אותי אם אני ביקשתי את זה". 

פנחס גולדמן (צילום: צילום ביתי)
"חשבתי להתאבד בגלל הבושה" | צילום: צילום ביתי

"המצב קשה, התקופה תהיה קשה מאוד אבל אני אהיה חזק אחרי זה", אומר גולדמן ומוסיף, "רק לומדים מהכל, ואולי עכשיו שאין לי יותר את היופי שלי להסתמך עליו, אולי אנשים יאהבו אותי בשביל הנפש שלי. באמת שלא עשיתי שום דבר רע בחיים שלי אבל איכשהו כל החרא קורה לי".

"אני קורבן אונס, קורבן תקיפה, במדינה זרה. הגוף כואב, הנפש שבורה, וכל מה שאני צריך זה חיבוק", הוא מכריז ומסכם, "אני מסרב ליפול לדכאון וחשבתי להתאבד בגלל הבושה, אבל אני לא מוכן לעשות זאת, נהפוך הוא, אני חוזר לארץ ואני אתחיל לעזור ולהציל את העולם, כי כשאני הייתי צריך עזרה אף אחד לא היה פה, אף אחד לא עזר ורק שפטו אותי. לא ייתכן שדברים כאלה ימשכו בעולם". גולדמן נחת בארץ אתמול.

>> "פחדתי שמישהו יגיד לי: קיבלתי איידס בגללך"

>> שנים אחרי: זהותם המינית של אלילי הנוער נחשפת

>> למה סטרייטיות באמת רוצות חבר גיי? יש תשובה