>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
מתוך הסרטון
קבוצת הפוטבול 49ERS מסן פרנסיסקו הפכה לקבוצה הראשונה בליגת ה-NFL (ליגת הפוטבול הלאומית של ארה"ב) להצטרף לקמפיין החשוב נגד הומופוביה ובריונות IT GETS BETTER.

"אנחנו בצד שלכם"

דונט וויטנר, אהמט ברוקס, ריקי ג'ין פרנסואז ואייזיק סופוג'ה מביעים תמיכתם בנוער להט"בי (לסביות, הומואים, ביסקסואלים וטרנסג'נדרים), ומבטיחים ברוח הקמפיין, שיהיה טוב.

"קבוצת הפוטבול 49ers של סן פרנסיסקו גאה להצטרף לארגון It Gets Better, ולהודיע לנוער להט"בי שהדברים יהיו בסדר", נאמר על ידי השחקנים בסרטון. "בשם קבוצת הפוטבול, אנחנו אומרים לכם כי אנחנו בצד שלכם ושהדברים אכן יהיו בסדר".

את הסרטון צילמו שחקני הנבחרת בעקבות עצומה של אוהד הקבוצה, שון צ'פין, שבקשתו מהקבוצה להפיק את הסרטון זכתה ללמעלה מ-16,000 חתימות. בעבר שכנע את קבוצת הבייסבול ג'איינטס של סן פרנסיסקו להיות הקבוצה הראשונה בליגת הבייסבול שהצטלמה לסרטון דומה.

הסרטון של הג'איינטס בקמפיין IT GETS BETTER

"זהו יום גאווה לסן פרנסיסקו, בשעה ששתיים מהקבוצות הגדולות שלנו עשו צעד נגד בריונות של צעירים", אמר צ'פין במסיבת עיתונאים. "אני מקווה, כי זוהי רק ההתחלה וכי עוד ועוד קבוצות בליגה המקצועית יתמכו בלהט"בים וידברו בשמם של צעירים גאים".

>> נוער גאה עושה ליידי גאגא בקליפ נגד בריונות