קבוצת השנאה האמריקאית הקנאית והשמרנית "מיליון אמהות" לא מתעייפת ויוצאת פעם נוספת למתקפה נגד פרסומת גאה. אחרי שקראה לחרם על אוראו, דוריטוס ועוד מותגים ששילבו זוגיות גאה בפרסומות שלהם, מפנה הפעם הקבוצה שמופעלת על ידי האגודה המשפחתית נגד הלהט"ב את המאמצים שלה נגד שירות היכרויות יוקרתי בשם "אי-הרמוני".

סרטון הפרסומת שיצא בנובמבר מציג סיטואציה רומנטית מתוקה, בה זוג נשים מבשלות ארוחת ערב ביחד. משהו בהכנת הארוחה לא מסתדר, אבל הן לא לוקחות את זה יותר מדי קשה ומחליטות במקום זה לחלוק באהבה גלידה ולקנח בנשיקה מתוקה. "אהבה אמיתית היא התעוזה להרשים, להיות כנים אחד עם השני, להגיד כן לרעיונות נהדרים", נאמר במהלך הסרטון. 

אבל הקבוצה המתישה לא קיבלה את המסר הזה באהבה וקראה להחרים את השירות. "אני מאוכזב עד עמקי נשמתי שאי-הרמוני מסרבת להישאר ניטרלית במלחמת התרבות, על ידי דחיפת הפרסומת לסדר היום וקורא לבטל אותה מיד", כתב ראש הקבוצה בהכרזה עמוסה בכעס. "הפרסומת הזאת שוטפת את מוחם של ילדים ומבוגרים, על ידי שכנוע כי הומוסקסואליות היא טבעית, כאשר במציאות מדובר באהבה לא טבעית שאסורה בכתבי הקודש, בדיוק כמו שאהבה המושרשת בניאוף אסורה. 'מיליון אימהות' ימשיכו לעמוד על האמת המקראית".

"מיליון אמהות" היא קבוצה דתית ששמה לעצמה למטרה לחסל כל נראות להט"בית במדיה, אבל למרות השם המפוצץ היא מונה הרבה פחות ממיליון חברים, שגם הם בעיקרם גברים. "אמא יקרה, האם נמאס לך מהזוהמה שחלקים רחבים בחברה ובמיוחד התקשורת זורקת על הילדים שלנו?", נכתב באתר הבית של הקבוצה בקריאה לנשים להצטרף לפעילות. 

בחודשים האחרונים יצאה הקבוצה נגד סרטון הפרסומת של ענקית השוקולד קדבורי, שהציג זוג גברים חולקים ביצת שוקולד בנשיקה, זאת למרות שהפרסומת בכלל לא שודרה בארצות הברית. "לקדבורי יש אג'נדה חברתית לדחוף הומוסקסואליות", נכתב אז. עוד לפני כן, הקבוצה קראה לחרם גם על חברת "אוראו", אחרי שזו יצאה עם קמפיין להט"בי מלא באהבה. השנאה לא דילגה גם על הפרסומת לחברת השליחויות "אובר איטס", שהציגה את כוכב "עין קווירית" ג'ונתן ואן נס לצד סימון ביילס, המתעמלת האפרו-אמריקאית הראשונה בהיסטוריה שזכתה במדליית זהב באליפות העולם: "הצפייה בו גורמת לקהל לאבד את התיאבון".

שירות ההיכרויות "אי-הרמוני" לא תמיד ייצג את קהילת הלהט"ב בגאווה והוא למעשה החל להציע את שירותיו ללהט"בים רק אחרי שהפסיד בתביעה ייצוגית בשנת 2010. בהתחלה, החברה נאבקה נגד התאמות חד מיניות והמייסד שלה, ניל קלארק וורן, שהתנגד בתוקף לנישואים חד מיניים, אמר כי יסגור את השירות אם יתן מענה לקהילה הגאה. אבל הזמנים השתנו, שירות הדייטינג פתח את שעריו לבני ובנות הקהילה הגאה והגיעו ימים שהם אפילו מתגאים בכך. ככה בעצם צריך, לא?