כנופייה של ארבע נשים טרנסג'נדריות שיכורות תקפו צעיר בן 19, אחרי שהעליב אותן וקרא לעברן קריאות גזעניות סמוך לתחנת הרכבת התחתית בלונדון. תמסין לאש (29), טיילה ג'ו בריאן (24), אמרני לואיס דניאל (24) והאנה בריאן (24), נתקלו בצעיר מחוץ לתחנת הרכבת ביוני 2018. בין הצדדים התפתח שיח במהלכו אמר הצעיר "אתן לא נשים - צריך להיות לכן כ** כדי שתהיו נשים". 

הכנופייה לא התכוונה להבליג על העלבון וכולן הסתערו על הצעיר ותקפו אותו באלימות. תמסין בעטה בו בחוזקה והוא נפל לרצפה. לאחר מכן הצטרפה אליה טיילה ואמרני והשלוש דרכו ובעטו בו שוב ושוב. בשלב זה האנה ניסתה למנוע מחברותיה לבעוט בצעיר, אבל כעבור זמן קצר גם היא נצפתה בועטת בו בעוצמה. לאחר התקרית נלקח הצעיר לבית החולים כשהוא סובל מעין נפוחה ומספר חבלות יבשות. עם זאת, כשהגיעו כוחות משטרתיים כדי לגבות ממנו עדות הוא סירב לשתף פעולה. 

במשפט שהתנהל נגד הארבע סיפרה טיילה כי הצעיר לא רק לעג למגדר שלהן, אלא שקרא לעברה של האנה קריאות גזעניות, כשהוא מתייחס לצבע העור שלה. למרות התקיפה החמורה, שגם תועדה בסרטונים שהופצו ברשתות החברתיות, קיבלו התוקפות עונש מופחת, וזאת בשל התחשבות השופט באירוע שקדם לתקיפה. 

"אני מקבל את זה שאלמלא האמירות של הקורבן, לכאורה, לא הייתה פורצת תגרה מלכתחילה", אמר השופט נייג'ל סיד לנאשמות. "הייתן חשופות לעלבונות טרנספובים וגזעניים קיצוניים, ואם זה לא היה קורה לא הייתה הפרעה אלימה. למרות זאת, זה לא תירוץ למעשים שלכן. הלכתן רחוק מדי עם התגובה, אבל כמובן עניינים טרנספוביים הם בעלי רגישות יתרה. העובדה שהקורבן סירב לשתף פעולה ולמסור הצהרה, רומזת שיש בו חרטה. אני בשום אופן לא סולח לכן על התקיפה, אבל אני מקבל שמה שאירע קודם לכן הוא פסול ושאתן לא צריכות לספוג התעללות במרחב הציבורי או בשום מקום אחר". 

כל הארבע הודו במעשים ונשפטו לשישה חודשי עוצר, במהלכם לא יוכלו לעזוב את בתיהן מ-21 בערב ועד 7 בבוקר. בנוסף, נשלחה אמרני להשתתף בסדנה לטיפול בכעסים, ואילו טיילה תצא ל-12 חודשי עבודות שירות. האנה, שהודתה בעבירה פחות חמורה, נידונה לשנתיים מאסר על תנאי.