לוק פולארד, חבר פרלמנט בריטי גיי, בסך הכל פרסם לכבוד יום האהבה תמונה שלו מחובק עם בן הזוג סידני רוברטסון. לצד הצילום המתוק הוא הוסיף את הכיתוב "חג אהבה שמח לבן הזוג הנפלא שלי", אבל מה שהתחיל כמחווה רומנטית מתוקה התדרדר מהר מאוד למבול תגובות מרושעות הומופוביות.

המגיבים ההומופובים בטוויטר הסתערו במהירות על פולארד בן ה-40 והטיחו בו שהוא סוטה ופדופיל, רק בגלל שבן הזוג שלו נראה צעיר ממנו. "אוהבים תמונה של אב ובן", כתב גולש אחד, ואחר עקץ "איזה צעצוע הוא קיבל בארוחת הילדים?". "הוא נראה בן 12, אתה צריך להיות בכלא", כתב מגיב מרושע אחר. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Sydney Robertson (@jamessydneyrobertson)

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Luke Pollard (@lukepollard)

התגובות הרבות שתקפו את חבר הפרלמנט הגאה הובילו מספר כלי תקשורת לנסות לאמת את גילו המדויק של רוברטסון, שככל הנראה נמצא בסוף שנות העשרים לחייו, אבל למען האמת - זה פשוט לא משנה. רוברטסון הוא אדם בוגר, שנמצא בזוגיות הזו מבחירה כבר שנים, והשניים מקפידים לפרסם תמונות משותפות לרשתות החברתיות, מאז 2017 לפחות. 

בשיחה עם פלימות' לייב, אמר פולארד כי הוא מאוד הופתע מכמות התגובות השליליות לתמונה המשותפת. "בראש שלי, חג האהבה הוא כולו אהבה", אמר. "הפיד שלי היה מלא באנשים שמשתפים תמונות שלהם עם בני הזוג שלהם. גם אני שיתפתי תמונה שלי ושל סידני, היא לא היית שונה מהתמונות של החברים שלי, אבל אנחנו במקרה הומואים". 

פולארד הוסיף שלצד ההערות על הנטייה המינית ופער הגילאים ביניהם, היו גם גזענים שהרשו לעצמם למתוח ביקורת על המורשת הסינית של בן הזוג רוברטסון. "כשאתה נמצא בעין הציבורית, תמיד יהיו אנשים שיקפצו עלייך", הסביר. "אבל אין מקום להערות הומופוביות או גזעניות כאלה. אני מרחם מאוד על האנשים האלה. אם לראות אנשים אחרים שמחים גורם להם להרגיש ככה, אז הם בטח מאוד בודדים".

 

לא כולם היו מרושעים והיו מספיק אנשים עם אהבה בלב שיצאו להגנתם של פולארד ורוברטסון. "מעניין איך אנשים היו מגיבים אם היית מצטלם עם אישה צעירה יותר, כמו טראמפ או ג'ונסון (שניהם בזוגיות עם נשים שיכולות להיות הבנות שלהם). תודה על היותך גלוי וכן לגבי מי שאתה", צייץ אחר ואחר כתב "מסתבר שגבר בן 40 עם בן זוג בשנות העשרים לחייו מעורר אימה. אף פעם לא ראינו משהו כזה אצל זוגות הטרו. יום אהבה שמח".

בסופו של דבר כל הסערה הזאת ממש השתלמה לחבר הפרלמנט, זאת משום שההתעסקות בחיי האהבה שלו הובילה כמה אלפי אנשים חדשים להתחיל לעקוב אחריו. כמו שחשבנו - האהבה בסוף תמיד מנצחת.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Luke Pollard (@lukepollard)