ביום שבת ה-11 בינואר, לקראת השעה אחת בלילה, צ’רלי גראהם עשתה את דרכה לבקר חבר. בהתקפת פתע, קיבלה גראהם אגרוף בגבה שהפיל אותה לקרקע, והוביל לפציעות בפניה וברגליה. המקרה התרחש באנגליה, בעיר סנדרלנד שבחופה המזרחי. "קיבלתי אגרוף לעורף ונפלתי על הקרקע, רגליי ופניי נפצעו", מספרת גראהם באומץ, "ניסיתי לקום, אבל הם דחפו אותי לקרקע ושניהם ברחו. נותרתי מדממת ומבוהלת".

מאז התקיפה נשארת צ’רלי סגורה בבית אמה, וסובלת מכאב ראש כרוני, והתקפי חרדה. "זה גמר לי את הביטחון העצמי", היא ממשיכה, "אני לא יוצאת לשום מקום לבדי. רק בבית של אמא שלי אני מרגישה בנוח. יש לי התקפי חרדה ופניקה רק מלחשוב שאולי הם יגלו היכן אני גרה, ויחליטו לפרוץ את הדלת או לתקוף אותי בביתי. כבר איימו עלי שיפרצו את הדלת וינפצו את החלונות".

למרות זאת, צ’רלי מתאמצת להיות "גאה במי שאני", ואומרת שהיא לא צריכה, בעידן הנוכחי, להתחבא בבית. "אני נראית כמו בן, מתנהגת כמו בן, ואין בי שום דבר נשי", היא מסבירה, "אבל אני לא אגרסיבית, או קולנית, ואני לא מתחילה מריבות. מעולם לא פתחתי את הפה שלי על איש".

>> 12 סוגים של שיימינג נפוצים בקהילה הגאה

>> כשסיפרתי במילואים שעשיתי ניתוח שינוי מין

>> 5 טיפים חשובים להתמודדות עם פרידה ושברון לב

מישל, אמה של צ'רלי, חוזרת ומאשרת שבתה סובלת מתקיפות על רקע הומופובי באופן תדיר, שכן זוהי הפעם החמישית שהצעירה מותקפת על נטייתה המינית והמראה שלה. "היא תמיד התלבשה כפי שהיא מתלבשת, ותמיד אפשרתי לה בגלל שהיא בתי", משתפת האם, "וזה לא משנה לי כל עוד היא מאושרת וזוכה לאהבה".

המשטרה חוקרת את המקרה כפשע שנאה, מדוברות משטרת המחוז נמסר, "אנו יכולים לאשר עתה כי חקירת תלונה על תקיפה באזור סאדרלנד. דווח על צעירה בת 20 שהלכה ברחוב, כשהותקפה על רקע הומופובי בידי שני גברים. היא לא נפצעה קשה מהתקרית, אך נותרה בסערת רגשות. החקירה לזיהוי החשודים עדיין נמשכת, אך אנו במשטרה מתייחסים לתקרית כפשע שנאה".