>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

סטיבי קרסליוס (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
סטיבי ודבי קרסליוס | צילום: אימג'בנק/GettyImages
סטיבי קרסליוס, נשואה עם שישה ילדים מבירת מדינת קולורדו, דנוור, חשבה עד לפני חמש שנים שהיא גבר, אך תמיד הרגישה שונה. את הסיבה האמיתית גילה רק באקראי במהלך אשפוז בבית חולים לטיפול באבנים בכליות. קרסליוס גילתה שהוא אינטרסקס, ונולדה למעשה עם שני איברי רבייה, זכריים ונקביים גם יחד.

>> אינטרסקס בראיון ל-mako גאווה: כל החיים ידעתי שמשהו לא בסדר

"עשו לי בדיקת אולטרסאונד, והאחות אמרה לי: 'היי, על פי הבדיקה פה, יוצא שאתה נקבה'", סיפרה קרסליוס בראיון לרשת אי.בי.סי. "בבדיקה מעמיקה יותר גילו שאני אינטרסקס. האמת היא שבאיזשהו מקום זה שיחרר אותי. במשך שנים הרגשתי שאני גבר שלכוד בשאלה סביב הזהות האמיתית שלו, ועכשיו אני סופסוף יודעת את האמת".

קרסליוס מספרת כי מאז שהיה בת שש היא הרגישה נשית. "זה היה בשנות ה-60'", היא מספרת. "התאפרתי פעם עם האיפור של אמא שלי, וחשבתי שזה יפה".

אשתו של קרסליוס: "אני אוהבת אותה ואני איתה באש ובמים"

רעייתה וילדיה של קרסליוס תומכים בה ומקבלים לחלוטין את זהותה האמיתית שנחשפה. "סיפרנו לכל ילד וילד בנפרד על האופן הביולוגי בו נולדתי ועל הזהות הנשית שהחלטתי לאמץ", היא אומרת. "כל אחד מהם הבהיר לי שממש לא אכפת להם שאני לא יודע מה הזהות המגדרית שלי. הם אמרו: 'אבא, אנחנו אוהבים אותך בזכות מי שאת – אבא שלנו'".

דבי, רעייתה של קרסליוס: "כשהיא סיפרה לי שהוא אינטרסקס, לקחתי את זה קשה", היא אומרת. "עבדנו על זה קשה מאוד, כי מבחינתי, הבסיס לנישואים שלנו הוא אהבה ללא תנאים. אני אוהבת אותה ואני איתה באש ובמים.

"היום, אחרי שאני כבר הפנמתי והכלתי את המידע החדש הזה בתוכי, אני מרשה לעצמי להגיד לה בהומור שעוד בפעם הראשונה שפגשתי אותה, אמרתי לעצמי: 'הוא רץ כמו בחורה'".

>> אני אוהב את הבן ההומו שלכם. למה אתם לא?

>> היכנסו ותיהנו מכתבות נוספות בערוץ הגאווה

>> אירועי הגאווה 2012 – כל העדכונים

>> אירועי הגאווה בפריפריה: מי צריך את זה?