>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק

אין תמונה
אחמדיניג'אד משווה בין הומוסקסואליות וגנבים
בפעם הקודמת בה ביקר בניו יורק הוא טען שבארצו אין הומואים. הפעם נשיא איראן, מחמוד אחמדינג'אד, משווה בין הומואים לגנבים. הפעם אחמדינג'אד, המבקר בניו יורק לקראת הנאום שיישא הערב (ד') בעצרת הכללית של האו"ם, התעמת בשידור חי עם המראיין פירס מורגן מרשת סי.אן.אן, שלא הסתיר את שאט הנפש שחש אל מול דבריו ההומופוביים. 

לא מאמין שהומואים נולדים כך

מורגן שאל את אחמדינג'אד מדוע לא יביע את תמיכתו בזכותם של הומואים להתקיים בכבוד. "אנשים נולדים הומואים, הם לא הופכים להומואים", הדגיש מורגן בשאלתו.

אחמדינג'אד הגיב בתימהון: "אתה באמת מאמין שמישהו נולד הומוסקסואל?". מורגן השיב בלי למצמץ: "כן, אני מאמין בזה לחלוטין". אחמדינג'אד המשיך באותו קו, ואמר: "אני מצטער, תרשה לי לשאול אותך: האם אתה מאמין שמישהו מוליד ילדים דרך הומוסקסואליות? הומוסקסואליות עוצרת את הילודה.

"מי אמר שאם אתה רוצה או מאמין בלעשות משהו מכוער ואחרים אינם מקבלים את התנהגותך, הם מונעים ממך את החופש שלך? מי אמר את זה? אולי במדינה שבה רוצים להפוך את הגניבה לחוקית".

בהמשך שאל מורגן את נשיא איראן כיצד היה נוהג אם אחד מילדיו היה יוצא מהארון. אחמדינג'אד השיב: "לדברים הללו יש דרכים שונות... יש לתת חינוך נאות, יש לשנות בהתאם את מערכת החינוך, את המערכת הפוליטית. אבל אם אתה, אם קבוצה מכירה בהתנהגות מכוערת או במעשה מכוער כמשהו לגיטימי, אל לכם לצפות שקבוצות אחרות או מדינות אחרות יעניקו את אותה הכרה".

">>> צפו: חייו ומותו של צעיר הומו באיראן