>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
נטליה פריס
אנג'לה לנסברי ואנסטסיה מיכאלי לא לבד: מפורסמת נוספת מחליטה לקחת על עצמה את תפקיד המדענית, ולהתחקות אחר תופעת ההומוסקסואליות. הפעם את התפקיד לוקחת על עצמה הדוגמנית הקולומביאנית נטליה פריס, שגורסת כי מה ש"הופך" ילדים להומואים הוא עוף שמזריקים לו הורמונים.

בסרט תיעודי ששודר ברשת CaracolTV הקולומביאנית אמרה הדוגמנית בת ה-39, הידועה כפעילה לקידום הצמחונות, את הדברים ההומופוביים למעריצים שהגיעו לראותה בטקס חנוכה של חנות אופנה בבירת קולומביה, בוגוטה.

"בנות בגילאים 10-7 מתחילות להתפתח מוקדם יותר בגלל ההורמונים שמזריקים לעופות", אמרה פריס. "זאת הסיבה שבנים שאוכלים את העופות הללו מתחילים להפוך להומוסקסואלים. אנחנו צריכים לשים לב למוצרים שאנו צורכים".

אנג'לה לנסברי בשנאת גברים: "שימו לב, הנשים יעזבו אתכם"

בשבוע שעבר פרסם הדיילי מייל הבריטי כי השחקנית אנג'לה לנסברי השמיעה התבטאויות מיזאנדריות (שנאת גברים), בהם טענה כי האובססיה של גברים לסקס, כהגדרתה, "הופכת" נשים רבות ללסביות. "נשים רבות פשוט ויתרו על גברים, ורבות מהן מעדיפות מערכת יחסים עם אישה", אמרה לנסברי.

לנסברי, בת 87, ידועה במיוחד בזכות דמותה של המכשפה המתלמדת אגלנטיין פרייס בסרט "המיטה המעופפת" של וולט דיסני. היא מזוהה אפילו עוד יותר עם דמותה של הסופרת והחוקרת החובבת ג'סיקה פלטשר בסדרת המתח האמריקנית "רצח במשיכת קולמוס".

על פי הדיילי מייל, לנסברי יוצאת נגד מה שהיא מכנה: "האובססיה של גברים לסקס", ומזהירה כי נשים רבות "יהפכו" ללסביות בגלל זה. "ישנו הבדל גדול בין המינים", אומרת לנסברי. "גברים שמשקיעים בחיי הנישואים הופכים לזן הולך ונכחד. רבים מהם מתמקדים בעיקר בסקס, וישנן לא מעט תופעות בהן הם נוטשים את הנשים להם נישאו, אחרי שנות נישואים רבות, לטובת בחורה צעירה".

בשלב זה מזהירה לנסברי את ציבור הגברים: "שימו לב! אם תמשיכו ככה, הנשים יוותרו עליכם ויעדיפו מערכת יחסים עם אישה. מוטב שהיו נכונים להשקיע עבודה קשה ומאומצת בחיי הנישואים – או שתצטערו על זה אחר כך".