הזמרת גלוריה אסטפן ובתה אמילי התארחו ביום רביעי האחרון בתוכנית הראיונות החושפנית "שיחות השולחן האדום" וסיפרו על האתגרים והקשיים המשפחתיים איתם התמודדו אחרי היציאה של אמילי מהארון. השיחה הפכה מאוד אמוציונלית אחרי שאמילי שחזרה את הרגע בו סיפרה לאמא שלה שהיא מאוהבת באישה. 

"הרגשתי שאני מאוהבת בבחורה והדבר הראשון שאמרת היה 'אם תספרי לסבתא והיא תמות, אז הדם שלה יהיה על הידיים שלך", הטיחה בדמעות אמילי לאמא גלוריה. "אני מבינה שסבתא הייתה אישה מבוגרת, אבל זה גרם לי להרגיש שזה לא בסדר, גרם לי להסתיר את זה, שם התחיל הכאב. אני בחיים לא שכח את זה".

גלוריה ואמילי אסטפן, מתוך "Red Table Talk: Estefan (צילום: מתוך "Red Table Talk: Estefan", Facebook)
גלוריה ואמילי אסטפן, מתוך "Red Table Talk: Estefan" | צילום: מתוך "Red Table Talk: Estefan", Facebook

גלוריה הודתה שהסיטואציה הייתה מאוד קשה לה וניסתה להסביר את תגובתה בכך שדאגה לבריאות המתדרדרת של אימה. "חששתי שהיציאה של אמילי מהארון עשויה להשפיע על המצב הבריאותי שלה. את  זוכרת דברים, כמו שכולנו נוטים לעשות, בצורה קצת אחרת", אמרה גלוריה והוסיפה כי ניסתה להגן על מערכת היחסים של אמילי עם הסבתא, אותה תיארה כ"חזקה, שולטת ומאמינה בדרכיה". עם זאת, גלוריה הודתה שקיימת בה חרטה על כך שמעולם לא נתנה לאמילי את ההזדמנות להיפתח בפני הסבתא, שכבר הלכה לעולמה. 

"סבתא שלי ואני היינו כל כך קרובות, אבל זה חלק מהחיים. אתה לא מקבל תשובה על כל דבר וחרטות הן בזבוז זמן", אמרה אמילי וסיפרה שכעת היא מבינה כי התגובה החריפה של גלוריה הגיעה מאהבה והגנה, ושהיא לא התכוונה מלכתחילה לחלוק את הנטייה המינית שלה עם הסבתא. 

גלוריה אסטפן, מתוך "Red Table Talk: Estefan" (צילום: Facebook)
גלוריה אסטפן, מתוך "Red Table Talk: Estefan" | צילום: Facebook

במהלך השיחה הטעונה בין השתיים, הודתה גלוריה שלא היה לה מושג שאמילי לסבית לפני שיצאה מהארון, אבל כן נזכרה ברגע אחד בו אמילי הצעירה שאלה אותה אם היא חושבת שהיא לסבית. אמילי הודתה שבחנה אז את הקרקע לקראת היציאה מהארון. אמילי מנהלת מערכת יחסים עם ג'מיני הרננדז מאז 2017.