ג'סי פאולוסקי (20), בילי פיליפס (37) ודילן וולש (21), שלושה גברים מניו סאמרפילד, עיירה קטנה המרוחקת כ-200 קילומטרים מדאלאס, טקסס, נעצרו בחשד כי רצחו ארבעה בני אדם במהלך שוד - ג'ון קלינטון בן ה-18 ובן הזוג שלו, ג'ף גרלה (47), ואמו של ג'ון, אמי היקי (39), ובת הזוג שלה אמנדה באיין (39), שנמצאו ללא רוח חיים בביתם בתחילת השבוע שעבר. 

ג'ון וג'ף הכירו את ג'סי באפליקציית הדייטינג והסטוצים גריינדר ונכנסו איתו למערכת יחסים מינית, כך על פי הדיווח של AP. באחד המפגשים, ג'סי שם לב כי בביתם יש מספר רובים ואקדחים, מה שהוביל אותו לתכנן יחד עם השותפים לפשע, בילי ודילן, לגנוב אותם. 

בחקירתו במשטרה, טען ג'סי שהגיע לביתם של ג'ון וג'ף ב-19 ביולי במטרה לקנות מהם את אחד האקדחים בסכום של 500 דולר, וכשנכנס לבית, גילה שגם אמו של ג'ון ובת זוגה נמצאות במקום. לאחר מכן הגיעו גם חבריו בילי ודילן למקום, וג'סי טוען כי כשג'ון והוא יצאו לפגוש אותם, אחז בילי באקדח, ירה בראשו של ג'ון ולאחר מכן ירה בשאר הקורבנות. מנגד, חוקרי המשטרה טענו כי אמו של ג'סי סיפרה שהבן שלה טען בפניה שירה בשלושה אנשים ואילו בילי ירה רק באדם אחד.

לטענת החוקרים, השלושה נמלטו מהמקום עם שני רובי ציד ברכבו של ג'ף, זאת לאחר שגנבו גם את המפתחות לרכב מכיסו של ג'ון הצעיר. בילי ודילן הכחישו בחקירה את המעורבות שלהם בירי ובגניבה, ובילי אף טען כי דחק בג'סי מאוחר יותר להיפטר מהרובים והמכונית הגנובה. בימים אלו שלושתם נמצאים במעצר וממתינים לתחילת ההליך המשפטי, כשעל כל אחד מהם עומדת ערבות בסך מיליון דולר.