סלין דיון (צילום: James Devaney/GC Images, GettyImages)
סלין דיון המקורית | צילום: James Devaney/GC Images, GettyImages

אירועים וחגים רווי אלכוהול הם תמיד מתכון לאסון ולא פעם אנחנו נתקלים בסיפורים על אנשים שקעקעו את עצמם בצורה מביכה או התחתנו בחטף בלאס וגאס - ולא זוכרים דבר ממה שאירע. אותו הדבר קרה לתומס דוד (30) מסטפורדשייר באנגליה, רק שבמקרה שלו הוא גילה כי שינה את שמו ברגע של שכרות לשמה של אחת מכוכבות הפופ הכי גדולות בעולם - סלין דיון. 

בימים שעברו אחרי התקרית הוא לא זכר דבר, אבל לפני מספר ימים דיון חזר הביתה מהעבודה ומצא בתיבת הדואר שלו מעטפה לבנה, בה מסמכים שבישרו לו על השינוי הגדול. "הסגר הוא הדאגה האחרונה שלי כרגע", הוא כתב בציוץ שפרסם בטוויטר. "כנראה שבאיזשהו שלב במהלך חג המולד, שתיתי יותר מדי יין ושיניתי את שמי באופן חוקי לסלין דיון". 

 

 

בעקבות הזינוק בדיווח מקרי הקורונה והאימה מהזן החדש של נגיף הקורונה, אזורים נרחבים באנגליה נכנסו לסגר. דיון, מעריץ נלהב של הזמרת, ניצל את הזמן לצפייה בהופעות שלה, מה שיכול להסביר את האימפולסיביות שפרצה ממנו ברגע של שכרות קיצונית. 

לכלי התקשורת סיפר שהוא אמנם אובססיבי לזמרת, אבל הוא עדיין לא מבין איך זה קרה. "כמעט התעלפתי במטבח כשפתחתי את המעטפה", הוא סיפר לבירמינגהם לייב. "הדאגה הראשונה שלי הייתה איך לכל הרוחות אני מודיע למחלקת משאבי אנוש בעבודה שאני צריך לשנות את המייל שלי. עכשיו אני חושב שזו יכולה להיות דרך נהדרת לחדור למאחורי הקלעים. אני רק מתפלל שהמשטרה לא תפנה אלי לגבי כלום - זה יכול להיות מביך".

דיון סיפר כי הוא לא ממהר לשנות בחזרה את השם ולפי כמות הציוצים שלו בימים האחרונים נדמה שהוא גם מאוד נהנה מתשומת הלב. "אני שמח שזה מבדר אנשים. זאת לא הייתה השנה הטובה ביותר ואני מקווה שזה יצחיק אנשים גם אם זה על חשבוני", אמר וסיפר שגם המשפחה שלו קיבלה את הסיפור בהומור: "אמא שלי בהתחלה לא ראתה את הצד המצחיק, אבל הסברתי שזה היה יכול היה להיות גרוע יותר - זה היה יכול להיות בוריס ג'ונסון.  היום היא צוחקת על זה. אחרי שסיפרתי לאחותי היא נחנקה מהסנדוויץ' שלה".

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Celine Dion (@thomasdodd1)