אומרים שהזמן מרפא, אבל במקרה של פאדי פאוואז (47), בן הזוג של הזמר המנוח ג'ורג' מייקל, ככל שהזמן עובר הכאב רק מחמיר. מספר ימים לפני יום השנה הרביעי למותו של אייקון הפופ, נתפס פאדי אחרי שפרץ לאחוזה המפוארת של הזמר בלונדון, ששוויה מוערך בכ-5 מיליון ליש"ט. 

לפי מגזין הסאן, פאדי קפץ מעל גדר הביטחון של האחוזה וניפץ את אחד החלונות כדי שיוכל להיכנס פנימה. שוטרים שהגיעו למקום כדי לפנות אותו נאלצו לגרור אותו בכוח, אחרי שצעק עליהם "זה הבית שלי. ג'ורג' רצה שאני אקבל אותו". 

ג'ורג' מייקל ובן זוגו (צילום: מעמוד הטוויטר של ג'ורג' מייקל)
ג'ורג' מייקל ופאדי פאוואז | צילום: מעמוד הטוויטר של ג'ורג' מייקל

"פאדי היה נראה במצב גרוע, חייו קשים, הוא היה אמוציונלי מאוד", מסר עד ראייה לכלי התקשורת. "כשהמשטרה הגיעה, הם ניסו להכניס בו הגיון, אבל הוא פשוט המשיך לצרוח שזה המקום שלו, וג'ורג' רצה שיהיה לו אותו. זו תקופה קשה ובודדה מאוד בשנה עבור פאדי, עם יום השנה למותו של ג'ורג'. נראה כי הוא האויב הגדול ביותר של עצמו, אבל קשה שלא לחוש כלפיו קצת אהדה".

פאדי, שגר עם הזמר בשנותיו האחרונות ומצא את גופתו בערב חג המולד לפני ארבע שנים, ב-25 בדצמבר 2016, לא הוזכר בצוואה ונדרש מבני המשפחה של מייקל לעזוב את הבית. למרות זאת, הוא סירב להתפנות ונשאר לגור במקום, כשהוא מתעקש שזה היה רצונו של הזמר. בשנה שעברה אסרה עליו המשפחה לשוב לבית אחרי שצרך סמים וזרע הרס עצום בנכס. פאדי, שהיה מעורער באותם רגעים, ניפץ חלונות ומנורות ואף שבר קירות ותקרות בעזרת פטיש.