מגיש תכנית הבוקר הוותיק, פיליפ סקופילד בן ה-57, פתח את הלב בחשבון האינסטגרם שלו בשבוע שעבר, וחשף: "בעוצמתן ובתמיכתן של אשתי ובנותיי, הצלחתי להתמודד עם העובדה שאני הומו". בסטורי הארוך והמרגש שפרסם, סקופילד ממשיך לשתף: "זה משהו שגרם להרבה שיחות שוברות לב בבית. המשפחה שלי חיבקה אותי כל כך חזק: הן ניסו לעודד אותי, לעטוף אותי בטוב לב ובאהבה, למרות הבלבול שלהן".

סקופילד מעיד שהוא התקשה לישון, וכי הוא חווה כמה "רגעים מאוד חשוכים". "הקונפליקט הפנימי שלי מנוגד לעולם החיצוני, שהשתנה כל כך לטובה", הוא מוסיף, "היום, בצדק, להיות הומו זו סיבה לחגוג ולהיות גאה. כן, אני חש כאב ובלבול, אבל זה נובע רק מהפגיעה שאני גורם למשפחתי".

סקופילד הודה אז למנחה שלצידו תכנית הבוקר הבריטית הפופולרית "הבוקר הזה", הולי ווילובי, על כך שהיא "כל כך חביבה וחכמה" ועל כך שהיא מאפשרת לו "להתייפח" על כתפה. "לא יכולתי לעבוד עם צוות תומך ונפלא יותר", הוא מציין בראיון איתה בתכנית הבוקר שלהם.

>> 12 סוגים של שיימינג נפוצים בקהילה הגאה

>> עידן חדש: הדמויות הגאות השתלטו על המסכים

"כל יום ב'הבוקר הזה', אני יושב ביראת כבוד כלפי האנשים שאנו פוגשים, שהיו אמיצים ופתוחים בעימותים עם האמת שלהם - אז עכשיו הגיע הזמן לחלוק את שלי", הוא מוסיף בראיון, "ככל הנראה, כל זה יפתיע אותי ואני מבין, אבל רק אם אתמודד עם זה, על ידי האמת, אני יכול לקוות למצוא שלווה במוחי ודרך קדימה. אנא היו אדיבים, במיוחד למשפחתי".

בהמשך כתבה ווילובי באינסטגרם: "מעולם לא הייתי גאה יותר בחבר שלי ממה שאני היום".

View this post on Instagram

Never been more proud of my friend than I am today. We’ll be together at 10am on This Morning x

A post shared by Holly Willoughby (@hollywilloughby) on

לפני שנתיים מגיש הטלוויזיה הבריטי השתתף ביחד עם אשתו בתכנית הטיולים Phillip Schofield's South African Adventure, בה השניים יצאו למסע של פעם בחיים בדרום אפריקה. במהלך הצילומים סקופילד ואשתו אף שחו עם כרישים. אחרי זה, הכל קטן עליהם.