שלוש שנים ושמונה חודשי מאסר נגזרו על טיילור נייט בן ה-20, אשר התעלל בבן זוגו לשעבר, נער בן 17, יחד עם קבוצה מחבריו. המקרה הקשה התרחש בחודש מרץ האחרון, בפרבר דרומית לברמינגהאם בבריטניה. 

על פי הדיווח של כלי תקשורת מקומי, לקורבן ולתוקף הייתה התכתבות מינית ארוכה והם אף שכבו מספר פעמים. בזמן התקיפה הם בילו עם חבר נוסף של נייט, המכונה "אייס", ושתי קטינות, אחת מהן בסך הכל בת 15, כשעל התוקף המרכזי, נייט, הוטל צו האוסר עליו להפגש עם הקטינה.  

במהלך המפגש, החל אייס לקלל את הקורבן וכינה אותו בשמות גנאי הומופוביים. לאחר מכן החלו החבורה לתקוף את הקורבן וצילמו את כל האירוע המזעזע בטלפון. בתחילה, נייט זרק על הקורבן מים וסנדוויץ', מה שהוביל את הקורבן לסמס לאחיו מיקום ובקשה לסיוע. 

קבוצת התוקפים ובראשם נייט החלה אז להכות את הקורבן נמרצות באגרופים ובעיטות. "אפשר לתאר את ההתנהגות של התוקף וחבריו רק כעינוי", אמר התובע עומר מג'יד בבית המשפט. "הם הכריחו את הקורבן להתפשט, גררו אותו ברחבי הדירה והציתו את שערו בעזרת מצית. הנאשם חנק את הקורבן בעזרת חוט מתכת, ולאחר מכן אחז בו בזמן שאייס בעט בפניו. כשסיימו, השליכו את הקורבן לאמבטיה קרה וזרקו עליו בדלי סיגריות, כל זאת בזמן שנייט מאיים 'לאנוס ולשרוף' את הקורבן". 

תמונת אילוסטרציה, למצולמים אין כל קשר לכתבה (צילום: By thebigland, shutterstock)
אילוסטרציה | צילום: By thebigland, shutterstock

אחרי מסכת ההתעללות הזו, הקבוצה גנבה את הטלפון והכסף של הקורבן ונייט ואייס הלכו לקנות בעזרתם סמים. הקטינה שנשארה עם הקורבן שפכה עליו מים רותחים, ולאחר שנייט חזר הוא שב ואיים כי יחטוף וידקור אותו.

כוחות משטרה שהוזעקו על ידי אחיו של הקורבן חילצו אותו לפני שהנורא מכל קרה, אך נייט טען אז כי אינו מכיר את הקורבן וכי מצא אותו מוכה ברחוב. למרות מצבו הקשה, הקורבן, שסובל כעת מפוסט טראומה ומתאר את נפשו "שבורה", הצליח לזהות את התוקפים. הקטינה ששפכה מים רותחים על הקורבן נשלחה למוסד שיקום לבני נוער, אייס מעולם לא זוהה ונגד הקטינה הנוספת אשר נכחה באירוע לא הוגש כתב אישום.

לדיון בבית המשפט שנערך מוקדם יותר החודש הופיע נייט בזום. הוא הודה באישומים של תקיפה אשר גרמה לנזק גופני ונפשי ממשי, שוד וחטיפת קטינים. למרות האישומים הקשים והעובדה כי השופטת פסקה שמדובר בפשע שנאה, היא גזרה על התוקף עונש מקל יחסית - שלוש שנים ושמונה חודשים בלבד מאחורי סורג ובריח. "הקורבן היה נתון להתעללות הומופובית על ידי הקבוצה וגם על ידך", אמרה במעמד גזר הדין. "העובדה שבחרת להצטרף אליהם רק בגלל המיניות המודחקת שלך לא גורעת מחומרת המעשה".