>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

אין תמונה
מחבק את הקהילה הגאה. זאק אפרון
בשנים האחרונות הפך זאק אפרון לאחד הכוכבים ההוליוודיים הצעירים האהובים על צעירות וצעירים ברחבי העולם. בריאיון שנערך עמו למגזין הגייז, אדבוקט, מסביר הכוכב בן ה-24 את הקשר המיוחד עם הגייז.

ב"ריאיון הגאה הראשון" שלו, סיפר אפרון כי הוא מעריך את המעריצים הגאים שמלווים אותו לאורך השנים. "אני נפעם ונרגש נוכח מעריציי הגייז. אין לי ספק שאגלם דמות של הומו בעתיד".

הכי חשוב לקבל את עצמך

אפרון אף מתנצל על כך שהריאיון מתקיים רק עכשיו. "אני מודע לכמות התמיכה והפרגון להם זכיתי מהומואים לאורך השנים. מוזר שרק כעת אני יושב ודן בדברים, אבל בבקשה דעו שלא התעלמתי מאותה אהבה".

אפרון מספר, כי הוא מאמין כי גייז התחברו אליו בעיקר לאחר שהשתתף ב"היי סקול מיוזיקל", שם גילם את דמותו של טרוי. "זה היה באמת סיפור של לקבל את עצמך - ולא משנה כמה אתה שונה מהשאר. זהו נושא אוניברסאלי עבור כולם, אך בעיקר מדבר לקהל הגאה, ואני גאה בזה".

בנוגע לשמועות על אודות נטיותיו המיניות, אמר אפרון כי הוא לא אוהב לחיות בפחד נוכח שמועות. "כך חונכתי. אני פשוט לא מצליח להבין מה כל כך נורא בלהיות הומו".

בריאיון הביע אפרון את דעתו באחד הנושאים החמים כעת בארה"ב, נישואים גאים. "זה נושא שמשפיע כל כך הרבה אנשים בחיי. חלק גדול מחבריי הקרובים ואנשים המשפיעים על חיי. אני רק רוצה שכולם יהיו מאושרים. זה יגרום לי אושר רב לראות אותם עושים את מה שהם רוצים לעשות וחיים חיים טובים".

>> ג'ניפר לופז תפיק סדרה על לסביות