>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

דרור ברק (38), דייל אל על לשעבר וכוכב פורנו, שהתפרסם תחת השם רומן גראצי, נמצא מת בדירתו בניו יורק ביום שבת האחרון, כך מדווחים כל התקשורת בארה"ב.

אין תמונה
יהי זכרו ברוך. דרור ברק

עבד בקונסוליה הישראלית

ברק כבש את עולם סרטי הגייז למבוגרים והשתתף בסרטים רבים - בעיקר בחברה רייג'ינג סטאליון (Raging Stallion) האמריקאית. גופו השרירי והמאסיבי והלוק המסוקס הפכו אותו למבוקש מאד בקרב המפיקים וצרכני הפורנו בעולם.

הצלחתו בתחום באה לאחר שבשנת 2007 הניו יורק פוסט הוציא את ברק מהארון ודיווח על חייו "הכפולים". עד אותה שנה הצליח ברק לתמרן בין שתי הקריירות שטיפח במקביל: בקונסוליה הישראלית בניו יורק וככוכב פורנו בסרטי גייז.

כתוצאה מהפרסום והשערורייה שבאה בעקבותיו, החליט ברק להתפטר מעבודתו ולהתמקד בכיוון אחר: אימון אישי ועולם הסרטים למבוגרים.

"הבחור הכי לוהט שצילמתי"

באותה שנה פתח הכוכב השרירי מכון כושר בניו יורק שזכה להצלחה רבה, ובמקביל ביסס את מעמדו כאחד הכוכבים הלוהטים והמבוקשים בתעשיית הפורנו הגאה.

אין תמונה
"גבר מאסיבי ויפה תואר"

GayPornBlog.com דיווח על הסיפור אמש ואישר את המידע עם מספר גורמים בתעשיית הסרטים למבוגרים. כריס וורד, שעומד בראש חברת הסרטים הגאים למבוגרים "רייג'ינג סטאליון" מסר: "הוא היה האיש הכי לוהט שצילמתי מעודי. גבר מאסיבי, יפה ועדין. הוא היה מושלם בכל מובן אפשרי".

בחודש האחרון עוד הספיק ברק להשתתף בצילומים למגזין הגאה OUT בהפקה תחת השם New York Finest לצד דוגמנים לוהטים שונים, בהם בן זוגו לשעבר של מעצב העל מארק ג'ייקובס, לורנזו מרטונה.

יהי זכרו ברוך.

ראיון של מלכת הדראג עם דרור ברק זמן קצר לאחר שפוטר מעבודתו בקונסוליה הישראלית

>> "עדיף שהומו יתחתן עם אישה"

>> נשים בשביל נשים: סקס מניפסטו יוצא לדרך

>> היכנסו ותיהנו מכתבות נוספות בערוץ הגאווה