גבר קנדי בשם ג’וש רימר, שהוא גם במקרה "מיסטר גיי קנדה" המכהן, פרסם ב-10 בדצמבר סרטון יוטיוב, בו הוא מגולל את חילופי הדברים המטרידים עם מלון שרתון בעיר פורטו ויארטה שבמקסיקו, שבסופם קיבל סירוב לארח את חתונתו עם בחיר ליבו במקום. רימר פנה מספר פעמים למלון בערוצים המקובלים במטרה לקיים את חתונתו באתר הנופש "שרתון בגונביליאס ריזורט". חוץ מהיחס הגרו והלא מועיל, לדבריו, רכזת החתונות ממחלקת המכירות של המלון נהייתה אפילו יותר קשה להשגה, מהרגע שהבינה כי בחתונה יהיו שני חתנים, ג’וש וארוסו הית’.

ב-10 בדצמבר, קיבל רימר תשובה בדוא"ל שחתמה את התקשורת בין השניים והשאירה אותו המום. "איננו מתמחים בניהול חתונה גאה", כתבה הפקידה במחלקת המכירות של המלון, והוסיפה שהם "אינם מעוניינים לקיים את החתונה במתכונת ניסוי וטעייה", מאחר שזהו היום המיוחד שלהם.

View this post on Instagram

A post shared by Sheraton Buganvilias Resort (@sheratonpvr) on

כשלוקחים בחשבון כי פורטו ויארטה הוא אחד מאתרי הנופש הידידותיים ביותר ללהט"בים בעולם כולו, ניתן לראות שהתגובה של המלון מעט מוזרה. חתונות חד-מיניות אמנם אינן מותרות בחוק הפדרלי של מקסיקו, אך יכולות להתקיים בכמה מדינות ומחוזות. מדינת חליסקו, שהעיר פורטו ויארטה נמצאת בשטחה, אכן מציעה לאזרחים ולזרים שוויון בנישואים.

>> הטעות ההרסנית שכמעט כל זוג גאה עושה

>> יונתן אגסי: "יום אחד אמצא בעל שידאג לי, בלי סמים ומסיבות"

במלון המסוים הזה של שרתון, ישנם 473 חדרים עם 8 מסעדות וברים ורצועת חוף רחבה, ולכן הוא מהווה יעד פופולרי לחתונות. צוות המלון טרם הספיק להגיב לטענות הזוג הקנדי, שנדהם מההתנהלות הבעייתית. צפו בסרטון המלא בו מסביר רימר את האירוע לכל פרטיו:

View this post on Instagram

A post shared by Heath Busse (@heathb1974) on

View this post on Instagram

A post shared by Josh Rimer (Mr. Gay Canada) (@joshrimer) on