בני הזוג פול וצ'אד בינבלוסום אימצו באופן חוקי את מייקל בן ה-17, למרות מגיפת הקורונה המתמשכת בארה"ב ועל אף שביתם נשרף חודש לפני כן. האימוץ התרחש באפליקציית זום, כאשר 80 חברים ובני משפחה היו עדים לאירוע, והשופט אישר שזהו "אימוץ הזום" הגדול ביותר שלהם עד כה. מייקל עבר למשפחת אומנה לאחר שאמו הלכה לעולמה כשהיה בן 12; בהמשך הועבר לתשע משפחות שונות בתוך חמש שנים.

צ'אד ופול פגשו את מייקל לראשונה בשנה שעברה, וטוענים שהם התאהבו בו מיידית. "כשמייקל הגיע אלינו, הוא סומן כנער ב'סיכון גבוה', מכיוון שהוא ברח מבתי האומנה בעבר. אבל מעולם לא ראינו בו את זה", מספר צ'אד בינבלוסום, "הוא פשוט הגיע ומיד השתלט על ליבנו. הוא לימד אותנו באותה מידה, אם לא יותר, ממה שאנחנו לימדנו אותו. כל העולם שלנו סובב סביב מייקל".

הזוג היה מרוצה מאוד, כשמייקל עצמו ביקש את האימוץ. "רצינו את אותו הדבר", מוסיף צ'אד, "באמת קשה לדמיין את החיים שלנו בלעדיו".

>> 50 שנה למצעד הראשון: אבולוציה של גאווה

>> לפני שהפך לגיבור תרבות הוא התפרנס כנער ליווי

>> בלוויה של איימן קרה משהו שהמגזר הערבי לא ישכח

אליסון סיין, עובדת סוציאלית במחלקה לשירותי ילדים בטנסי, מסרה: "פול וצ'אד בינבלוסום היו נהדרים למייקל ונתנו לו הזדמנויות שהוא אולי לא היה מקבל אחרת. המשפחה הזו נאלצה לעבור טרגדיה של שריפת בית חודש לפני אימוצו של מייקל, אך הם התמקדו בכך שהיה להם זה את זה, ולא נתנו לזה להשפיע על תהליך האימוץ".