השחקן ג'ון קרסינסקי ("המשרד", "ג'ק ראיין", "מקום שקט") הגיע להנחות את תוכנית פתיחת העונה של "סאטרדיי נייט לייב" ודאג שאף אחד לא ישכח את ההופעה שלו בזמן הקרוב. 

במהלך מונולוג הפתיחה המסורתי של הכוכב, הפריעו לו מספר פעמים "אורחים מהקהל", שהיו למעשה חברי הקאסט של התוכנית, ושאלו אותו שאלות הקשורות לג'ים הלפרט, הדמות אותה הוא מגלם בגרסה האמריקאית של "המשרד". "אתה ג'ים מהמשרד?" שאלה הראשונה, ואחרי שענה לה "האמת, אני ג'ון", היא ביקשה "תעשה 'המשרד'". 

כך זה נמשך עד שבסוף אחד "האורחים" ביקש ממנו לנשק את פאם, הדמות בה ג'ים מאוהב, אותה גילמה ג'נה פישר. בשלב הזה הצטרף אל ג'ון לבמה כוכב "סאטרדיי נייט לייב" פיט דוידסון והסביר לו ש"כולם תקועים בבית שנה ורואים 'המשרד' בלי הפסקה, אז הם לא יכולים להימנע מלראות אותך כדמות מהתוכנית". מיד אחר כך "האורחים" מבלבלים בין דוידסון לפאם, השניים מרגישים שהם צריכים לתת לקהל את מה שהוא רוצה ונצמדים בנשיקה רטובה וצמודה במיוחד. ואז האינטרנט השתולל. 

 

הרבה גולשים עפו על הנשיקה המפתיעה וחשבו שזאת בדיוק האנרגיה שבה כולנו צריכים להיכנס ל-2021, אם אנחנו רוצים שהיא תהיה אפילו קצת יותר טובה מהקודמת. "הנשיקה בין קרסינסקי לדוידסון היא הדבר שלא ידעתי שאני בכלל צריך", סיכם אחד בצורה הטובה ביותר. 

אבל לא כולם צחקו והיה מי שהצביע על כך כי התסריטאים השתמשו בנשיקה בין שני גברים סטרייטים בתור פאנץ', כבדיחה, ובתכלס - שני גברים שמתנשקים זה לא דבר כל כך מצחיק. קווין פלון, כתב בידור ותיק ומוכר, עקץ את הכותבים (וגם קצת את הקהל), אחרי שצייץ "השבוע, בשבוע שעבר, בכל שבוע, לתמיד ולנצח: 'הבדיחה היא שזה שני בחורים! הם התנשקו! אתם קולטים?! זה קורע! הם בחורים! חהחהחהחה". 

"לסיים קטע קומי בנשיקה בין שני גברים סטרייטים זה לא אותו דבר כמו לקבל הומואים וזוגות כפי שהם", כתב דיוויד אוליבר בטור שהופיע ב-USA TODAY. "כשמשהו שאמור להיראות 'נורמלי' נצפה כמפגן כלשהו, זה אומר שאנחנו מתקדמים בכיוון הלא נכון".