הסדרה Glee ממשיכה למתוח את הגבולות של סדרות הדרמה לנוער בארצות הברית, ומתאימה עצמה לסטדנרטים המקובלים בטלוויזיה בבריטניה ובאירופה. אחרי קורט ובליין, שגרמו לנוצרים ולרפובליקנים לצעוק "געוואלד", מגיעים שני האבות של רייצ'ל, היראם ולירוי ברי.

אין תמונה
נעים להכיר: ג'ף גולדבלום ובריאן סטוקס מיטשל. ההורים המאושרים

המגזין TVGuide האמריקני מדווח כי את ההורים הגאים יגלמו השחקן ג'ף גולדבלום, המוכר בתור הבלש זאק ניקולס מ"חוק וסדר: כוונה פלילת" וכן הכוכב מברודווי בריאן סטוקס מיטשל, אותו ייתכן שזהו בתור פרייז'ר מ"בטי המכוערת". את הזוג המאושר ניתן יהיה לראות על המסכים באמריקה החל מה-14 בפברואר.

פינלנד: המועמד ההומו הגאה עלה לסיבוב שני בבחירות לנשיאות

ראשי ממשלות לסביות והומואים מחוץ לארון כבר מכהנים באיסלנד ובבלגיה. אולם, עדיין אין בעולם הומו מחוץ לארון שהוא ראש מדינה. האם פֶּקָה האוויסטו הפיני יהיה מי שיצליח לעשות היסטוריה? לאחר הסיבוב הראשון של הבחירות לנשיאות פינלנד, שהתקיים שלשום, הגיע האוויסטו, מועמד מפלגת השמאל הליגה הירוקה, למקום השני בבחירות, עם 18.8% – ועלה לסיבוב השני.

אין תמונה
האם יעשה היסטוריה? פקה האוויסטו

האוויסטו יתמודד בסיבוב השני, שיתקיים ב-5 בפברואר, מול מועמד מפלגת המרכז, סאולי ניאיניסטו. על פי הסקרים מלפני הבחירות, הוביל ניאיניסטו בפער זעום אל מול הנציג הגאה. כעת, משנופו ששת המועמדים האחרים, נשאר המאבק צמוד על הרגע האחרון.

אינדיאנה: לוחית רישוי של ארגון הנוער הגאה

במדינות שונות בארצות הברית יכולים התושבים לקבל לוחיות רישוי מעוצבות עבור המכוניות שלהם. זאת, כמובן, בתנאי שהם מקבלים אישור לעיצוב מהרשויות. לאחרונה אישר משרד התחבורה של מדינת אינדיאנה לוחית רישוי עם הלוגו של ארגון הנוער הגאה במדינה – ידיים המנופפות לשלום בששת צבעי הקשת.

אין תמונה
לוחית הרישוי הגאה הראשונה בארה"ב

בהתחלה נדחתה פנייתו של הארגון, המעניק מענה לבני נוער בגילאים 21-12, אולם לאחר שבארגון התחייבו כי ההכנסות ממכירת הלוחיות ישמשו אך ורק לפעילות למען הנוער ולא למשכורות וציוד משרדי, אושרה הוצאת הלוחיות. אז מי שבמקרה מתכוון לרכוש רכב במדינת אינדיאנה, אתם מוזמנים לרכוש לוחית גאה ומעוצבת בטוב טעם.

>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?

>> חמישים הגאים והגאות של 2011

>> היכנסו ותיהנו מכתבות נוספות בערוץ הגאווה