מרוקו: שני חשודים בהומוסקסואליות נעצרו לאחר שהתנשקו מוצל המצלמות בשבוע שעבר. לפי הדיווחים בעיתונות המקומית, השניים נעצרו בעיר אינזגאן, לאחר שסרטון הנשיקה שצילמו צץ ברשתות החברתיות, באשמת הפצת התנהגות לא מוסרית. זהותם לא נחשפה. אם יורשעו, החוק המרוקאי יכול לגזור עליהם עד שנתיים מאסר.

רוסיה: הפרלמנט הרוסי יצביע בסוף השובע על הצעת חוק שתמנע מלהט"בים להפגין חיבה בפומבי. איוואן ניקיצ'וק, חבר הפרלמנט התחתון במוסקבה ומיוזמי החוק, אמר בראיון כי הצעת החוק מבקשת לעצור "אנשים חולים ומשוגעים", שמשתוקקים למעשים "מרושעים, שנכפו עליהם על ידי מדינות המערב". הצעת החוק אינה מפרטת אילו פעולות נופלות תחתיו, ורבים חוששים שאם תעבור – תשמש ככלי למניעה של קשת רחבה של פעולות, מביטויים פרטיים של מעבר וערעור מגדרי ועד התאגדויות והפגנות למען מטרות פוליטיות.

גרמניה: הכנסיה האוונג'ליסטית, שמספקת שירותי דת בלמעלה מ-700 מוסדות במערב המדינה, תערוך נישואים גאים, לאחר שראשיה הצביעו בנושא בשבוע שעבר. הכנסיה היא הגוף הפרוטסטנטי השני בגודלו בגרמניה. גרמניה היא אחת המדינות האחרונות באיחוד האירופאי שעוד לא עיגנה נישואים חד-מיניים בחוק, והקנצלרית אנגלה מרקל, התבטאה בעבר נגד שוויון בנישואים. בסקר שערך עיתון "בילד" בשנה שעברה, התגלה שכ-65% מתושבי המדינה תומכים בנישואים גאים.

ארצות הברית: מכירים את שזוג יושב ביציע באצטדיון, ופתאום הם מגלים שהם מוקרנים על מסך ענק, לעיניהם של אלפי צופים, וכולם מצפים מהם להתנשק? אלה בדרך כלל הזוגות הכי יצוגיים, שהנשיקה שלהם תמיס גם את הלב הקר ביותר. אלה בדרך כלל גם זוגות סטרייטיים להפליא. אבל לפני שבוע, במהלך משחק הוקי בניו-יורק, תפסה מצלמת הנשיקות (Kiss Cam) זוג אוהדים גאים. נראה שהשניים שמח והתרגשו מאוד להופיע על המסך, גם אם ספורט מקצועי נחשב לרוב לסביבה הומופובית. האם גם אנחנו נזכה לראות בקרוב זוגות גייז ביציע המזרחי בטדי? לא סביר, אבל מותר לנו לחלום. הנשיקה של הזוג הניו יורקי זכתה לתשואות באצטדיון ולמאות אלפי צפיות ביוטיוב, ועכשיו תורכם להתמוגג: