>> אנשי הגאווה של 2011? מי הם חמישים המשפיעים?

רובי וויליאמס 2009 (צילום: Miguel Villagran, GettyImages IL)
מסכים לשכב עם בראד פיט. רובי ויליאמס | צילום: Miguel Villagran, GettyImages IL
אפשר להתחיל להתכונן (או לעשות מגבית): סולן טייק ד'את רובי ויליאמס מוכן לשכב עם גבר, אבל בתמורה לשני מיליארד ליש"ט. עם זאת, ויליאמס מוכן להתפשר במקרה של בראד פיט – ולשכב איתו בחינם.

ויליאמס אמר את הדברים בבדיחות הדעת, כמובן, במהלך וידאו-צ'ט בן שעתיים שערך הזמר עם חברים קרובים ועם אשתו, השחקנית האמריקנית איידה פילד. הצ'ט הודלף במהרה לצהובונים בבריטניה, שמיהרו לפרסם את החדשות החמות.

אין תמונה
אנחנו מוכנים גם בפחות מ-2 מיליון. בראד פיט

בודפשט: ראש העיר מתנגד לקיום אליפות הספורט הלהט"בית בעירו

ראש העיר בודפשט נגד קהילת הלהט"ב: בחודש יוני הקרוב צפויה להתקיים אליפות הספורט הלהט"בית האירופית EuroGames בבירת הונגריה. התחרות ה-14 במספר, אמורה להיות הראשונה שתתקיים במזרח אירופה. אולם, ראש העיר, אישטבאן טארלוש, הודיע כי הוא מתנגד לקיום המשחקים בעירו.

טארלוש הבהיר כי למרות שאינו יכול למנוע את קיום המשחקים מבחינה חוקית, הוא לא מתכוון להיות קשור לאירוע או לתמוך באיזושהי צורה, כיוון שהוא אינו יכול להסכים לקבל את אורח החיים ההומוסקסואלי כמשהו לגיטימי.

ראש העיר ההומו הגאה של ברלין, קלאוס ווברייט, כתב לטארלוש מכתב חריף, בו הזכיר לו כי הוא אמור להיות ראש העיר של כולם. גם ראש העיר בודפשט לשעבר, גאבור דמסקי, ביקר את טארלוש והביע תמיכה בקיום האירוע בבודפשט.

השיר הרשמי של משחקי ה-Eurogames בשנה שעברה

לאנס בס השמיע מילה טרנספובית – והתנצל

לאנס בס, לשעבר חבר להקת 'N Sync וכיום איש רדיו וטלוויזיה, פרסם השבוע מכתב התנצלות מפורט על שימוש במילה טרנספובית בשידור חי. בס, הומו גאה מחוץ לארון, ביקר גם את התקשורת הלהט"בית, שניסתה לצייר אותו, לדבריו, כשונא טרנסג'נדרים, דבר אותו הוא מכחיש מכל וכל.

ביום חמישי שעבר, כאשר שימש בס מנחה אורח בתוכנית Access Hollywood Live, השתמש במונח "tranny", הנחשב פוגעני בעיניהם של טרנסג'נדרים רבים. "אני מבקש לפתוח בשתי מילים חשובות מאוד, שאני באמת ובתמים מתכוון אליהן, ממעמקי לבי: 'אני מצטער'", כתב בס במכתב שפורסם בערוץ הגאווה של האתר Huffington Post.

בס הסביר במכתב, כי לא היה מודע לכך שהמילה נחשבת פוגענית, עד שארגון GLAAD – הברית ההומו-לסבית נגד השמצה, הביאה לתשומת לבו את הדברים. "אני מאוד רגיש לרגשותיהם של אחרים, במיוחד כאשר מדובר במי שהחברה מנסה להשפיל או לדכא. הניסיונות של התקשורת הלהט"בית להפוך אותי לטרנספוב לא יצלחו. אני הומו גאה, שגיתי, אני מתנצל. אבל הדברים נעשו מחוסר מודעוּת, לא משנאה".

אובמה יפסיד את קולות הלהט"בים בבחירות 2012?

מסר מארה"ב, אובמה (צילום: AP)
מתחרה מול ידיד הקהילה הלהט"בית. אובמה | צילום: AP
האם נשיא ארצות הברית, ברק אובמה, יפסיד את הקול הלהט"בי בבחירות 2012? בעוד המועמדים בפריימריס לנשיאות של המפלגה הרפובליקנית "מתחרים" על מי יותר הומופוב, במפלגה הליברטרית, המפלגה העצמאית הגדולה באמריקה, החליטו להריץ לנשיאות את מושל מקסיקו לשעבר, גארי ג'ונסון, הנחשב לידיד ותיק של קהילת הלהט"ב.

במפלגה הדמוקרטית מבקרים קשות את ההחלטה להעמיד לבחירה את ג'ונסון, ומבהירים כי הדבר עלול לחזור כבומרנג לקהילת הלהט"ב. "בריחת קולות לכיוונו של ג'ונסון עלולה להביא לנפילתו של אובמה ולהכניס שוב לבית הלבן נשיא הומופוב", אמרו גורמים דמוקרטיים. "והפעם מדובר בהומופובים קיצוניים הרבה יותר מבוש".

>> בית אבות לגייז בספרד ועוד חדשות מהעולם

>> היכנסו ותיהנו מכתבות נוספות בערוץ הגאווה

>> לקבוצה של mako גאווה בפייסבוק כבר הצטרפתם?