און בן ה-32 פגש את ג'רמי בן ה-64 בפעם הראשונה לפני 10 שנים, אבל 32 השנים אשר מפרידות ביניהם לא הפריעו להם לפלרטט ולהתאהב בטירוף. למרות שהזוגיות נהדרת ומחויכת, כפי שניתן לראות בעמודי הרשתות החברתיות המשותפים של השניים, פעם הגילאים המשמעותי ללא ספק משפיע על מערכת היחסים, שכן הם מוצאים את עצמם לא פעם נאלצים להסביר את הזוגיות ביניהם לאנשים אחרים, שנוטים לעיתים לחשוב בטעות שג'רמי הוא אביו של אוון. 

"אנחנו חוטפים הרבה יותר שיפוטיות על פער הגילאים בינינו מאשר על הנטייה המינית", סיפר אוון בשיחה עם המגזין הבריטי הגאה PinkNews. "מכוונים אותך מגיל נורא צעיר לצאת רק עם אנשים מהספירה הקטנה שלך והעולם הקטן שלך, אבל אני מאוד שמח להגיד שזה בעלי ואני מאוד גאה בעובדה הזאת". 

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם
 
 
 

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Owen and Jeremy‎‏ (@‏‎agegapguys‎‏)‎‏

את מערכת היחסים ביניהם מתעדים אוון וג'רמי באתר ייעודי שהקימו וברשתות החברתיות בפני עשרות אלפי עוקבים, תחת השם The Age-Gap Guys. הם מאמינים כי הנראות שלהם ברשת מוכיחה שמערכות יחסים בין בני זוג עם פערי גילאים משמעותיים יכולות להיות מספקות כמו כל מערכת יחסים אחרת, אם לא יותר, והם מקווים שהיא שוברת על הדרך את הסטיגמות והדעות הקדומות סביב מערכות יחסים שכאלה. "כדי להיות במערכת יחסים עם פער גילאים משמעותי אתה צריך לפתח עור קצת יותר עבה, צריך ללמוד להיות בסדר עם זה ולא לדאוג בקשר לזה", אוון מסביר. "אתה תמיד צריך לתהות איך אנשים אחרים יגיבו לזה". 

הצילומים והסרטונים המתוקים של השניים עשויים לתת את התחושה שהאהבה הזאת הגיעה בקלות, אבל מסתבר שכל אחד מהם התמודד עם תיק לא קטן לפני ההיכרות ששינתה את חייהם בשנת 2013. אוון היה אז בן 23, הומו טרי מחוץ לארון ואחרי מערכת יחסים ראשונה עם גבר, שהסתיימה אחרי כמה חודשים. ג'רמי, לעומתו, היה כבר גבר מבוסס בן 55, ובעברו היה נשוי לאישה ותחזק מספר מערכות יחסים רציניות עם גברים. 

@agegapguys

 

♬ original sound - O and J

על פי הסיפור שפרסמו השניים באתר מיוחד שהקימו ומוקדש לפער הגילאים ביניהם, הם מספרים שבימים ההם ג'רמי נהנה מחיי הרווקות ולא חיפש מערכת יחסים רצינית, משום שהיה עסוק מאוד בעבודה וניהל חיים חברתיים ערים למדי. אוון, לעומתו, היה בחור צעיר בלי חברים מהקהילה הגאה וחיפש דרכים להעשיר את המעגל החברתי שלו. 

השניים נפגשו לראשונה במועדון ספורט גאה, במהלך משחק סקווש, אז הגיע אוון מתוך מחשבה שהוא תמיד הכיר אנשים חדשים דרך ספורט. למרות שהדבר היה עבורו טבעי, המפגש הראשוני עם גברים הומואים רבים הלחיץ אותו והוא נתקף מבוכה חברתית. ג'רמי מצידו הבחין באוון כבר מההתחלה וניסה לפתח שיחה עם השחקן הצעיר החדש, אבל זכה לתשובה קצרה וקרה מדי. הוא לא הופתע, כמובן, זאת משום שהבחור הצעיר היה לכל הפחות מחצית מגילו. 

מאוחר יותר באותו היום יצאו כל השחקנים לבילוי לילי בבר גאה, אז הכירו אוון וג'רמי מקרוב בפעם הראשונה בשיחה קולחת, שנמשכה הרבה אחרי שכל שאר חברי הקבוצה עזבו את הבר. בחודשים שאחרי ההיכרות, הפכו השניים לחברים טובים לסקווש והחלו לפתח רגשות זה לזה, אם כי הם לא שיתפו אחד את השני בדבר. עברו עוד כמה חודשים וכמה ניסיונות פלירטוט כושלים עד שהשניים יצאו לדייט הרשמי הראשון שלהם, ושבע שנים לאחר מכן הם התארסו ונישאו. 

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם
 
 
 

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Owen and Jeremy‎‏ (@‏‎agegapguys‎‏)‎‏

הזוגיות בין השניים תמיד הייתה מאושרת, אבל הפכה לחוצה קצת יותר אחרי שאוון החליט להפגיש בין ההורים שלו לבן זוגו המבוגר, מה שעורר לא מעט שאלות מצד ההורים על הזוגיות של השניים. "רציתי לוודא בשלב מוקדם מאוד שאם ההורים שלו לא אוהבים אותי, אז זה בגלל שאני בן אדם לא נחמד ולא בגלל שיש להם תפיסה מסוימת לגביי". 

זה כמובן לא קרה באותו יום, אבל המשפחה של אוון בסופו של דבר קיבלה את הקשר באהבה ולמדה לראות בשניים בני זוג לכל דבר. "למרות שאבא שלו צעיר ממני, אני עדיין קורא לו אבא", סיפר ג'רמי. "הוא מאוד אוהב את זה". כעת השניים מקווים שהסיפור שלהם, אותו הם נהנים לשתף עם העולם, יעזור לבני זוג עם פערי גילאים משמעותיים להתמודד עם המבטים השיפוטיים, ויוכיח שאהבה באמת מנצחת את הכל.