בשבועות האחרונים ראינו ושמענו על לא מעט להט"ב שמשתתפים בהפגנות פרו-פלסטיניות ועסקנו לא פעם בתופעה שנקראת "קווירים למען פלסטין", וכשנדמה שכבר התחלנו למצות את נושא הפינקוושינג הפלסטיני הציני צץ לו אתמול ברשת סרטון שצולם באיטליה והצליח להציב רף חדש של תדהמה בקרב הגולשים, או כמו שאופירה אוהבת להגיד - "זה שיא השיאים". 

אחרי צפייה ראשונה אפשר להבין למה הסרטון זוכה לכל כך הרבה תשומת לב - הוא פשוט כל כך מבולגן ומנותק. גבר מאופר עם זקן, לבוש שמלה ועל עקבים גבוהים, נראה בסרטון עומד במרכז רחוב ומשליך הצידה פאה סגולה שעד לפני שנייה הייתה על ראשו. לאחר מכן הוא מוריד מעליו בחוסר חן את השמלה וחושף דגל פלסטין שהיה קשור עד אותו רגע סביב ישבנו. 

כאילו האיפור עצמו לא היה מביך מספיק, מאבד אז הגבר את שיווי המשקל על העקבים הגבוהים ומועד לאחור, ומצליח בשנייה האחרונה להימלט מנפילה שהייתה הופכת את הסרטון כולו לאסון של ממש. הוא נוטש את העקבים, משחרר את דגל פלסטין מאחוריו ומתחיל להניף אותו בגאון כשהוא לבוש בגרביונים ותחתון בלבד. 

כל זה מתרחש תוך כדי שהוא עושה ליפסינק בינוני ללהיט של להקת הקרנבריז, "זומבי", ומסביבו מתהלכת בדרמטיות בחורה לבנה עם שיער צבוע ונעלי פלטפורמה גבוהות שמניפה כאפייה בכעס. הנאמבר מגיע לסיומו, תודה לאל, והשניים עומדים וצועקים באיטלקית "תשוחרר פלסטין", לקול תשואות הקהל שהיה סביבם והצטרף לקריאה. כעת חלק מהגולשים דורשים לראות את המופע הזה פעם נוספת בעזה, רק מתוך סקרנות. 

הסרטון המדובר עלה לראשונה בעמוד הטוויטר RadioGenoa ושותף לאחר מכן על ידי החוקר היזם היהודי ד"ר אלי דויד. הוא זלג לכל הרשתות החברתיות, ושותף פעמים רבות, נצפה על ידי מיליונים והוביל לתגובות רבות המאזכרות, פעם נוספת, את האירוניה שבתמיכה קווירית בהפגנות פרו-פלסטיניות בעזרת ממים בסגנון "תרנגולות בעד KFC". 

חוסר המודעות של מלכת הדראג וחברתה מתחיל עוד מבחירת השיר, "זומבי", שיצא בשנת 1994 ונכתב במחאה על מותם של ג'ונתן בול בן ה-3 וטים פארי בן ה-12, שני ילדים שאיבדו את חייהם במתקפת טרור באזור קניות הומה בוורינגטון, אנגליה. דולורס או'ריורדן המנוחה, סולנית הקרנבריז שקולה נשמע בסרטון, ודאי מתהפכת בקברה לאחר ששיר שנכתב מתוך זעזוע על מותם של ילדים במתקפת טרור, משמש כעת קוויריות חסרות מודעות לקרוא לשחרורה של פלסטין, הנשלטת על ידי ארגון רצחני שביצע מעשים לא אנושיים. 

דגל הקהילה הטרנסג'נדרית שמונף ברקע בגאון על המשאית שהובילה את המחאה יחד עם תשואות הקהל למיצג הקווירי סוגרים את הפינה: לאנשים שהגיעו להפגנה הקווירית באיטליה למען פלסטין אין שמץ של מושג על מה הם מפגינים ובעבור מי הם נלחמים. הם חושבים שהם נאבקים למען חופש, הם מאמינים בלב ובתמים שהם מחזקים את החלש ואת הקהילה הגאה הפלסטינית, אבל הם לא באמת מבינים מול איזה כוחות הם עומדים ואילו ערכים הם באמת מקדמים. 

נדמה שהסרטון מאיטליה משמעותי יותר מאחרים משום שהוא מסמן את תחילת התפוררות התמיכה הקווירית בפלסטין, דווקא בגלל שהוא מדגיש את הפער בין הערכים שהמפגינים מבקשים לבטא אל מול המציאות העזתית. הכעס והלעג שהיה לגולשים רבים כלפי "קווירים למען פלסטין" התחלף במידת מה של רחמים, שכן זה הופך ברור ככל שהזמן עובר כי לערכי החופש אין מקום במחאה הפלסטינית, והיא במוקדם או במאוחר תהפוך אלימה גם כלפיהם.