הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎People Magazine‎‏ (@‏‎people‎‏)‎‏

מתאבקת ה-WWE סוניה דוויל, או בשמה האמיתי דריה ברנאטו, נישאה לזוגתה, דוגמנית הפיטנס טוני קסאנו, בחתונה שנערכה בשבת בניו ג'רזי. ברנאטו היא המתאבקת הלסבית הראשונה מחוץ לארון ב-WWE והשתיים התארסו בולנטיינ'ס דיי בשנה שעברה, לאחר שהציעו זו לזו נישואין בהפתעה

ברנאטו פרסמה באינסטגרם תמונות מתוך האירוע המרגש, שהתקיים באולם האירועים היוקרתי "טירת לגאסי". את המתאבקת והדוגמנית חיתנה מגישת הטלוויזיה האמריקאית מריה מנונוס, בנוכחות 140 אורחים ואורחות, ביניהן גם החברות הקרובות של השתיים, חלקן מתחרות נגד ברנאטו בזירה. "אני חושבת שיש שלושה שולחנות רק של אנשי WWE", אמרה ברנאטו למגזין People לפני החתונה. "השכנים שלנו באים וגם משפחה וחברים, אז יהיו שם חיבורים מצחיקים". 

בעוד קסאנו לבשה שמלת כלה לחתונה, ברנאטו החליטה, אחרי הרבה התלבטויות, על התלבושת המיוחדת רק ברגע האחרון. "לא רציתי ללבוש טוקסידו מסורתי או שמלה", היא אמרה. "רציתי תלבושת". 

ברנאטו וקסאנו אישרו את הזוגיות שלהן לראשונה במהלך 2022 והתארסו שנה לאחר מכן. ברנאטו יצאה מהארון כלסבית ב-2015, בתוכנית הריאליטי של ה-WWE, שנקראת Tough Enough. למרבה הצער, קריירת ההיאבקות המצליחה של ברנאטו, שהפכה גם לאלופה יחד עם צ'לסי גרין בנבחרת הנשים, נעצרה לאחר שנפצעה. היא סבלה מקרע ברצועה בברך ויצאה להיעדרות לא מוגבלת בזמן, אם כי המעריצים מקווים שבקרוב היא תשוב לזירה. 

הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Daria Berenato ‎‏ (@‏‎sonyadevillewwe‎‏)‎‏

המתאבקת יצאה לדרך חדשה ובימים אלה היא עובדת על סרט שנקרא "סודות הד.נ.א", בו היא מגלמת תפקיד של שוטרת ושואפת להצליח כמו מתאבקים אחרים שעשו את המעבר מהיאבקות לתעשיית הסרטים ההוליוודית, כמו דה רוק וג'ון סינה. 

ברנאטו סיפרה לאחרונה בראיון על הסרט כמה היא נהנית מהעבודה החדשה ואמרה שהיא מעריכה מאוד את האפשרות היוקרתית לצלם פעלולים מחדש, בניגוד לזירה ב-WWE. "המצלמות, לזכור את השורות, ההמולה, הצורך להיות כל הזמן מוכנה ודרוכה דומה מאוד", היא אמרה. "אני חייבת להגיד שאני אוהבת שמקבלים יותר מאשר טייק אחד. כשאת בזירה זה שידור חי וזהו". פרט לקריירת המשחק החדשה, ברנאטו מנהלת עסק לסופגניות יחד עם כוכבת ה-WWE לשעבר, מנדי רוז, ולמרות שהיא מנצלת את זמן הפציעה שלה היטב, היא רוצה לחזור לזירה במהירות האפשרית.

הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט ששותף על ידי @‏‎fit_tonicassano‎‏‎‏