גולשים רבים ברשתות החברתיות תוקפים את השחקנית הא-בינארית הביסקסואלית שרה רמירז, לאחר שנצפתה משתתפת בהפגנה פרו-פלסטינית שהתקיימה בשבת האחרונה בברוקלין בניו יורק, תוך כדי שהיא מניפה את דגל הקהילה הטרנסג'נדרית. 

רמירז בת ה-48 ("האנטומיה של גריי", "פשוט ככה") נצפתה בשבת האחרונה צועדת עם אלפי מפגינים פרו-פלסטיניים ברחובות ברוקלין בשבת האחרונה, כשעל כתפייה אפייה ובידה היא אוחזת, כאמור, בדגל הקהילה הטרנסית. רמירז אמנם לבשה להפגנה פוטר רחב, חבשה כובע ואף הרכיבה משקפי שמש, אבל ההסוואה לא זרה לה וגולשים רבים מיהרו לזהות אותה ולתקוף אותה על על השתתפותה בהפגנה. 

"מי הולך לספר לה?", כתב אחד מיני רבים. "בואו פשוט נשאל את חמאס מה הוא חשוב על זה", "צעדת חוסר המודעות", "צעדות הקורבנות הבאים", "רמירז כנראה לא יודעת לגגל", "היא פשוט נתנה לכולם עוד סיבה לא לאהוב אותה", "מסתבר שזה לא קשה להיות מלך האידיוטים" ו"רמירז מנסה כל כך קשה להישאר רלוונטית למרות שזה מוטעה ומביך", היו חלק קטן מהערות הגולשים. 

הנוכחות של דגלי גאווה והשתתפות פעילים קווירים בהפגנות פרו-פלסטיניות מעוררות תמיהה רבה לא רק בישראל, שכן עזה פועלת על פי חוקי השריעה ולהט"ב נרדפים בה ומוצאים להורג. רמירז עצמה פרסמה באינסטגרם סטוריז מתוך ההפגנה, תוך כדי שהמפגינים, רבים מהם חברי וחברות הקהילה הגאה, קוראים מצד אחד את הקריאה העייפה והאנטישמית "מהנהר ועד הים, פלסטין תהיה חופשייה", ומצד שני אוחזים בשלטים הקוראים להפסקת אש. 

יותר מכך, רמירז פרסמה דרכים בהן ניתן "לסייע לעזה" והודתה למעצבת התחפושות קווין ג'ין, אישה טרנסג'נדרית שבעבר הובילה הפגנות BLACK LIFE MATTER, על כך שארגנה את ההפגנה הפרו-פלסטינית. גם קווין ג'ין פרסמה סרטון שלה מההפגנה, בה היא נראית קוראת את הקריאות האנטישמיות ומצלמת את רמירז. 

התמונות של רמירז מתפרסמות בזמן שרבים ברשת סוערים סביב נושא התמיכה הקווירית העיוורת בפלסטין, וההשתתפות של פעילי להט"ב וקווירים בהפגנות פרו-פלסטיניות כשהם מניפים דגלי גאווה. פלסטין היא אינה מדינה ידידותית ללהט"ב והרשויות מעודדות הומופוביה ואף פועלות באלימות נגד להט"ב. למרות הידיעה הזו ולמרות מעשיו המחרידים של חמאס, פעילים קווירים ממשיכים לתרץ לעצמם תמיכה בפלסטין בימים אלה בתור מאבק בקולוניאליזם. חלקם אולי כבר מתעורר, שכן חלקם החלו להיות מותקפים בהפגנות הפרו-פלסטיניות, כפי שאירע בלונדון בימי האחרונים. 

דו"ח של ארגון זכויות האדם אמנסטי תיעד מקרים רבים של להט"בופוביה אכזרית ואלימה בעזה ובגדה. "ב-9 ביולי 2022 עמדו כוחות הביטחון מנגד וצפו בהמון מכה צעירים וילדים שהשתתפו במצעד שארגון תיאטרון אשתר ברמאללה, בו הופיעו דגלי קשת בענן", נכתב בדו"ח. "המתקפה הגיעה כשברקע גל הסתה לאלימות נגד להט"ב ונשים פמיניסטיות שהרשויות לא הצליחו לחקור". 

ההפגנה שהתקיימה במערב ברוקלין בה רמירז השתתפה החלה שלווה, אבל לאחר השקיעה פרצו עימותים בין אלפי המפגינים לשוטרי ניו יורק. "תגידו את זה בקול רם, תגידו את זה בקול ברור - אנחנו לא רוצים ציונים פה" ו"נשחרר את פלסטין במהלך חיינו", היו חלק מהקריאות שקראו המפגינים בהפגנמה. בהפגנה השתתפו גם יהודים, כשאחת מהן התראיינה לרשת ABC ואמרה שהיא "לא רוצה שהדת היהודית תהיה הסיבה לכיבוש הזה". מפגינה אחרת, שהציגה עצמה כיהודייה, אמרה כי "כל מה שאנחנו מבקשים זה להתייחס לפלסטינים כבני אדם. זה כל מה שאנחנו מבקשים".