ג'ניפר לופז נתונה לביקורת ממעריצים גאים ברשתות ופעילי זכויות להט"ב, בעקבות פרסומים לפיהם היא הרוויחה 5 מיליון אירו עבור ביקור והופעה קצרה בהשקת מלון יוקרתי חדש בדובאי, בה הומוסקסואלית נמצאת מחוץ לחוק. על פי הדיווח של "סאן" הבריטי, דובר מטעמה של לופז הכחיש כי הזמרת תופיע במלון, אך כמה שעות מאוחר יותר היא עלתה לבמה וביצעה את השיר Get Right.

הזמרת בת ה-54, שנחשבת שנים רבות כבעלת ברית של הקהילה הגאה, הייתה אורחת הכבוד של מלון One&Only One Za'abeel החדש באיחוד האמירויות, בה הקהילה הגאה נמצאת תחת דיכוי כבד והעונשים על יחסי מין חד-מיניים בהסכמה עלולים לכלול קנסות, מלקות, מאסר, גירוש ואף עונש מוות. 

לופז פרסמה אתמול (שבת) סטורי באינסטגרם מההופעה הקצרה, בה היא נראית שרה לקהל לבושה באוברול סגול נוצץ כשלצידה המפיק המוזיקלי מארק רונסון. לפני ההופעה במלון ג'יי לו הגיעה למסעדה באתר הנופש של בית המלון, אז פרסמה פוסט באינסטגרם בו היא נראית לובשת שמלת סאטן שחורה של ג'ימבטיסטה ואלי. 

הצגת פוסט זה באינסטגרם

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Jennifer Lopez‎‏ (@‏‎jlo‎‏)‎‏

"זה עצוב מאוד שבת ברית ותיקה של הקהילה הגאה כמו לופז מעדיפה כסף על פני זכויות אדם", אמר פעיל זכויות הלהט"ב הבריטי פיטר טאצ'ל ל"סאן" הבריטי והדגיש כי השלטון משתמש בזמרת כדי להקרין תדמית ליברלית יותר. "ההופעה שלה מתחברת עם ההומופוביה, שנאת הנשים והפרות זכויות האדם של המשטר - זה לא מסוג הדברים שג'ניפר לופז תומכת בהם והיא לא הייתה צריכה ללכת. זה תרגיל ציני וזאת בושה שהיא זורמת עם זה". 

התגובות הביקורתיות נגד ג'יי לו צצות כעת בעיקר משום שהדבר לא תואם את המוניטין של הזמרת כמי שתומכת מאוד בזכויות להט"ב. ב-2019, כאשר מנהלי בית ספר אסרו על נער הומו לשאת נאום בסיום הלימודים כשנודע להם שיש בכוונתו להתייחס לנטייה המינית שלו, הזמינה לופז את הנער להשתתף באחד ההופעות שלה. כמה שנים לפני כן, ב-2014, היא זכתה בפרס של הליגה ההומו-לסבית נגד השמצה, GLAAD, על התמיכה שלה בקהילה הגאה. באותה השנה היא חגגה את האישור על נישואים גאים באנגליה בציוץ: "מזל טוב אנגליה, נישואים גאים חוקיים היום".