כוכבת הקאנטרי האמריקאית, הזמרת והיוצרת מארן מוריס, החליטה להפוך את חודש הגאווה לקצת יותר גאה ואתמול (ראשון) היא יצאה מהארון בפוסט מפתיע אותו פרסמה באינסטגרם. מוריס פרסמה מספר תמונות שצולמו במהלך הופעה באריזונה, שבחלקן היא אוחזת בדגל הגאווה. "שמחה להיות ה-ב' בלהט"ב. חודש גאווה שמח", כתבה מוריס לצד התמונות. 

היציאה מהארון מגיעה חצי שנה לאחר שמוריס ובעלה לשעבר, ריאן הרד, הגיעו להסדר גירושין. השניים היו נשואים במשך חמש שנים והביאו ביחד לעולם את הייז, בנם בן ה-4. בחודש אוקטובר האחרון התחילו בתהליך ההיפרדות, שהפך לרשמי בינואר. 

 
 
 
הצגת פוסט זה באינסטגרם
 
 
 

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎ ‎‏ (@‏‎marenmorris‎‏)‎‏

פוסט היציאה מהארון של מוריס (34) זכה לאהדה רבה בקרב מעריציה של הזמרת ומפורסמים רבים הביעו בה תמיכה. "חודש גאווה שמח! תודה שאת מהווה השראה. איזה חודש גאווה מיוחד זה", כתבה לה הזמרת אליסון פונטייה, והיוצרת הקנדית לינדזי אל פרגנה בעזרת אימוג'י של קשת בענן ולבבות. בהמשך מוריס פרסמה מחדש בסטורי מספר פוסטים של סלבס המברכים אותה על כך שיצאה מהארון וחיה בתור האני הכי אותנטי שלה. 

לפני כשנתיים הודיעה מוריס כי היא מתכוונת לעזוב את עולם מוזיקת הקאנטרי, זאת בעקבות מספר מחלוקות שצצו בתעשייה, גם סביב רטוריקה אנטי-להט"בית שקידמו פעם אחר פעם אמני קאנטרי שמרנים רבים. כבר אז מוריס החלה להתבטא להיאבק למען הקהילה הגאה בכל הזדמנות: היא יצאה נגד אשתו של זמר הקאנטרי האמריקאי ג'ייסון אלדין, בריטני קר אלדין, על כך ששיתפה פוסט טרנספובי ברשת החברתית, היא הסתכסה עם "פוקס ניוז", תרמה 100,000 דולר לארגונים גאים, יצאה נגד החוקים נגד דראג בטנסי, ואף הציעה תמיכה לזמר הקאנטרי הגאה אדם מאק לאחר שביטל הופעה בפסטיבל בעקבות הומופוביה.