אחרי שבשבוע שעבר פנתה דנה אינטרנשיונל לקהילת הלהט"ב בעולם, בדרישה לגנות את ארגון הטרור חמאס, כעת היא מצטרפת ליוזמת הנשיא הרצוג להדליק הערב נר לזכר הקורבנות, ומגדילה לשלוח תפילה לשחרור החטופים. "הערב, אדליק נר לזכר הקורבנות והנופלים - ואני מזמינה את כולם להדליק אותו איתי. האור ינצח, כתבה. 

הדיווה הישראלית פרסמה הערב (ראשון) בעמוד האינסטגרם שלה פוסט, בו תמונה שלה מחזיקה נר לצד הכיתוב "זכויות להט"ב הן זכויות אדם". אינטרנשיונל פתחה את דבריה בפוסט בכאב כשכתבה "אני חושבת על החטופים. אני חושבת על החיילים. אני חושבת על המשפחות. אני חושבת על כל הנשמות היפות והתמימות הטהורות שנלקחו מהעולם הזה. הלב שלי כואב בדרכים שאני לא יכולה להסביר במילים".

התמונה שפירסמה הזמרת היא מתוך קמפיין של אמנטסי אינטרנשיונל למען זכויות להט"ב. "בהקשר של היום אני רוצה לומר ש*כל* חיי האדם חשובים ולכל אחד יש הזכות לחיות בחופש ובשלווה. הלוואי שכולנו נילחם על זה ביחד", כתבה הזמרת וקראה לשחרר את פלסטין מהחמאס. הזמרת המשיכה ושיתפה את השיר FREE כתפילה לשחרור החטופים. "כשאדליק את הנר אתפלל עליו, אתכוון לכל המילים בלב שלם. השיר הזה הוא גם תפילה שכולנו נוכל להיות משוחררים מדאגה למקומנו ולביטחון שלנו בבתים שלנו".

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Dana International (@danainternational)

כזכור, בשבוע שעבר ניצלה אינטרנשיונל את כוחה ברשתות, כשכתבה במסר מזהיר לקהילה הגאה: "האם אתם מודעים לכך שאם אתם מוצאים את עצמכם בטעות ברחובות עזה, לא תצאו משם בחיים? אתם יודעים שחמאס דן כל להט"ב למוות בתלייה (אם לא גרוע יותר?)".